Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok lánynak mozgatja a fantázi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lánynak mozgatja a fantáziáját a hármas szex? Mi benne nektek az izgalmas?

Figyelt kérdés
2016. febr. 29. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Két pasi könnyen megvan de a hármast nem akarják bevállalni sajnos a pasik.
2016. febr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én meg lányt nem talállok aki tényleg benne lenne.
2016. márc. 1. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bennem peldaul megvolt aa kivancsisag hogy vajon en tudnek e olyan oromoket okozni mint a pasik szoktak?Irtozatosan nehez en elmondom neked,de az erdekes benne hogy nem tudhatod a masiknak mi a jo,te csak a sajatodra tudsz alapozni mi a jo.voltam 1 lannyal es ugymond sokmindent tanultunk egymastol,ki mot kapott az agyban es tudtunk uj erzeseket szerezni(a csaj a parom szájat kiharapta annyira hevesen csokolta,az enyemet viszont jobban elvezte mert teljesen mas volt nem akart bantani,harapdalni)

Pfuu bocsi a hosszu valaszert,meg lenne mit meseljek de ez a rovid verzio :)

2016. dec. 26. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elozo kommentelo 23/L
2016. dec. 26. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon, méghozzá évek óta, és még kb. mindegy is, hogy milyen felállásban, ergo minden felállásban más is lenne az izgalmas:

- ha rajtam kívül egy pasi meg egy lány, akkor azért, mert még sosem voltam együtt lánnyal, és amúgy is érdekel, hogy milyen lehet, meg hogy hogyan oszlanak meg a feladatok meg a szerepek hármunk között, ki mit ad és kinek

- ha rajtam kívül két pasi, akkor meg azért, mert sokszor van hiányérzetem egy pasival, hogy kettőnknek együtt nincs annyi kezünk és ujjunk, ahány helyre én érintésre vágyom, és néha igazán nagyon vágyom arra, hogy minden lukam meg legyen töltve

- persze lehet még opció a másik két csajjal, amire persze ugyanaz igaz, mint a csak egy másik lánnyal, hogy még sosem próbáltam, és érdekelne, hogy milyen lehet...


Vagyis az az izgalmas, hogy még nem próbáltam egyiket sem, és hajt a kíváncsiság. :)


32/l

2017. febr. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!