Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig tart, milyen hosszú a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K1zs kérdése:

Meddig tart, milyen hosszú a tökéletes aktus?

Figyelt kérdés

Főként lányok válaszára lennék kíváncsi.

Minimum hány perc amíg elvárjátok, hogy tartson egy együttlét?

Mennyi az az idő ami már sok?

Tételezzük fel, hogy maga az adott szexuális együttlét (bármennyi ideig is tartson) mindkét fél számára kellemes



2016. febr. 29. 23:15
 1/5 RRR ***** válasza:

ezt így nem lehet meghatározni

lehet expressz,de lehet hosszú


az orgazmusig

2016. febr. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
helyzetfüggő, nincsenek limitek.
2016. febr. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát ami nekem bejön kb egy óra egy menet eleinte gyengéden aztán a végén keményen
2016. febr. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tegnap nézegettem ilyesmi téren, az összes Medical és Research oldalon a tesztek azt mutatják, hogy átlagban a pasinak 3-8 perc kell, ez az aktív szex, nincs benne előjáték meg a többi.

A nőknél ez 12-15 perc, de 70% nem tud csak a sima együttléttől elsülni, kell nekik kis rásegítés. A rásegítés lehet petting/orál, de a legnagyobb erogén zóna az agy. Nálam is volt, hogy a párom olyan begerjedve jött haza, hogy letépte a ruhám és csak három lökés kellett neki.

Ha pedig Mens Health és hasonló oldalakat olvasol ahol újságírók vannak akik olyanok mint a Szex és New York csajok, szeretnek szexelni, de a maguk tapasztalatát nézik csak, azok azt mondják, hogy fél óra kell minimum a jó szexhez, de inkább 1-2 óra. Olyanok is vannak, hogy minimum 15 perc előjáték, minimum 15 perc bökdösés és blablabla.

Szerintem mindenki más és más, mi a párommal jókat tudunk szexelni 15-20 perc alatt is, úgy, hogy mindketten kielégülünk, ha már 1 óráról beszélünk, akkor már játékok, több menet és kifáradásról beszélünk, amit inkább csak hétvégenként tudunk megtenni.

2016. márc. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A hosszú sem jó...Egyszer majdnem 3 óra hosszáig szexeltünk, a pasim nem tudott elmenni, de nekem többször is sikerült, végül egyikünk sem bírta már tovább, és hagytuk a fenébe
2016. márc. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!