Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Problémát jelentene, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blobzang Rinpócse kérdése:

Problémát jelentene, hogy a mások által, átlagosnak nevezett lányokhoz vonzódom?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy nem szeretek senkit sem beskatulyázni, csupán a mások általi meghatározásra hagyatkozom. Ennek értelmében én a mások vagy a többség szemében átlagosnak elkönyvelt lányokat helyezem előtérbe. Egyesek szerint nem vagyok magamnál...Tényleg fura lennék amiért nem a címlaplányok iránt tanúsítok érdeklődést, hanem a szolid, visszafogott, aranyos lányokhoz vonzódom? Engem ők vesznek le a lábamról.


24/f



2015. nov. 5. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Akik szerint nem vagy magadnál, azoknak üzenem, hogy NEKED kell az illetővel együtt lenni, nem nekik, ezért senkinek nincs joga beleszólni a választásodba.
2015. nov. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

hát gyerek hidd el, ha jóképü lennél, akkor szebb nőkre hajtanál...


valószinüleg azért tetszenek neked a jelentéktelen lányok, mert nem vagy valami jó pasi és számodra még ők is elérhetetlenek.


de amugy ha jó pasi vagy és ilyen adottság mellett kellenek neked az átlagos lányok, akkor nagy mákod van, mert levakarhatalanul jönni fognak.

2015. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem nevezném magam jóképűnek, sokkal inkább átlagosnak.


Semmiképpen sem használnám ezen lányokra azt a korántsem megtisztelő jelzőt, hogy jelentéktelen.


Az szintén túlzás, hogy elérhetetlenek számomra, de köszönöm szépen a válaszod :)

2015. nov. 6. 17:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked ilyen az ízlésed,te így élsz,ők meg amúgy.Nincs ezzel baj.Legalább te nem csak a külsőségekre hajtasz,mint sokan mások.
2015. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem pont hogy ez lenne a normális.

Egyszerűen te csak nem azt nézed hogy hogy van valaki felöltözve, hogy mennyire cicomázza ki magát, hanem jobban tetszik az ha egy nő kívülről is önmagát mutatja, és nem próbál más valaki lenni, mint a többség. bárcsak több ilyen ember lenne...

2015. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!