Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexpartnerkeresőn miért ír...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpartnerkeresőn miért ír egy csomó olyan, akikkel nem akarok beszélgetni sem?

Figyelt kérdés

Direkt kiirom konkrétan, hogy milyen koroszályt keresek, hol lakjon. Pluszban leírom, hogy nem, nem fogok válaszolni, mert teljesen felesleges, mert úgyse őket keresem.

Egyszerűen nem érdekli őket, ha meg visszaírok, hogy nem látja mit írtam, akkor az a válasz, hogy hát megpróbálja.


2016. márc. 1. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mert éreznek reményt arra, hogy velük mégis kivételezni fogsz. Tudod, rengeteg elkeseredett ember próbálkozik a neten, és a remény hal meg utoljára.
2016. márc. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dnyepropetrovszk ***** válasza:
Elmondták, megpróbálják. Ebből szerintem senkinek sem lesz baja. De ha téged annyira zavar, akkor majd szépen figyelmen kívül hagyod őket és kész...
2016. márc. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem értem, hogy ha én odaírom, hogy teljesen felesleges írniuk, akkor miért írnak???
2016. márc. 1. 15:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Most írták le.


A remény hal meg utoljára.

2016. márc. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Elküldöd ezt a szexpartnerkereső oldalt priviben?
2016. márc. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Úgy vannak vele, hogy elkeseredett, és hanyagolt nő vagy, akinek mindegy ki, csak valaki elkapja. A paramétereket pedig csak azért írod ki, hogy ez és ez lenne a legjobb, de ha nincs ló jó a szamár is. Esetleg a nagy számok törvényére alapoznak és előbb utóbb valaki bevállalja őket.
2016. márc. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szexneked az oldal neve
2016. márc. 1. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!