Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire vevők a férfiak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vevők a férfiak a csak barátság extrákkal kapcsolatra?

Figyelt kérdés

És most a húszas, harmincas korosztályra gondolok!


Megmondom őszintén meguntam, hogy egyik pasi sem értékelte, hogy kedves, őszinte és odaadó voltam, előbb vagy utóbb rájuk jött a kangörcs és nem az agyukkal gondolkoztak...


Nos a kérdés csak annyi lenne, hogy mitől tud egy ilyen "kapcsolat" jól működni? Nem akarok már semmit sem túlkomplikálni. Egy lenne a lényeg, hogy érezzük jól magunkat, hétvégente mozi, színház, séta, kirándulás vagy éppen amihez kedvünk van.


Szívesen venném, ha leírnátok a tapasztalataitokat!


2016. márc. 1. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Én inkább kapcsolatot szeretnék, de ha erre nem lenne lehetőség, az ilyen is megtenné. 25/F
2016. márc. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kalandozó fiatalabbak 90%-a CSAK ilyet szeretne... Többek kozott én is. 22/F
2016. márc. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Ettől még félrekefélnek.:D
2016. márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy félrekefélnek, de akkor nem fog érdekelni, mert nem lesz "úgy" a barátom! ;)
2016. márc. 1. 18:00
 5/6 anonim ***** válasza:
És hogy állsz az idősebb korosztállyal? 40-50+ ?
2016. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A férfiak nagy része vevő erre. Jól működni attól tud talán, ha aránylag keveset találkoztok, és tényleg csak a szórakozásról és szexről szól a dolog, érzelmek nélkül. De szerintem sokaknál nem működik, mert valamelyik fél általában előbb-utóbb többet akar a másiktól. 23/F
2016. márc. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!