Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb nők jobban szeretik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nők jobban szeretik a nagyobb péniszeket mert esetleg szüléstől kitágultak?

Figyelt kérdés
23 évesen udvarolok egy idősebb nőnek (40), de a péniszem csak 14-15 cm kb. Viszont vastag. Félek, hogy nem leszek elég. Hallom korombeli lányoktól is hogy a nagyot imádják de gondolom akkor az idősebbek meg pláne.
2016. márc. 1. 19:39
1 2
 1/15 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Baj van a hallásoddal.
2016. márc. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%

Kit érdekel milyet szeret?

Ha nekem jó volt megyek ujra.

Ha nem akkor nem.

Vagy ha neki nem tetszett valami akkor sem. Ennyi.

2016. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem véletlenül látogatják az afrikai országokat szexpartnerért és a szextárskeresőn is gyakran látni hogy csak big black cock jöhet.
2016. márc. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ne legyel mar beteg > nem a meret szamit > az hogy hogyan hasznalod OK ????????
2016. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Némelyikük arra bukik ha harangoznak bennük, de a többség a gigantikus méretű dákóra bukik.
2016. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
igen a nagyobb kell jobb ha nem is próbálkozol azzal a kicsivel
2016. márc. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha tág akkor vastag péniszt szereti, de azt írod neked olyan van...
2016. márc. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%

A hüvely egy nagyon tágulékony része egy nőnek. Amilyen nagyra kitágul, akár egy szüléstől, ugyanúgy vissza is kerül az eredeti állapotába. Nagyon ritka azon nőknek a száma, akik valójában tágabbak lesznek szülés után, sőt, több olyan is van, hogy még némivel szűkebbé is válnak szülés után.

Úgyhogy nyugodj meg, egy nőnek szülés előtt és után is teljesen megfelel az átlagos méret!

2016. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
22%

hmm érdekes kérdés.


Szerintem kicsi a 14-15 cm, mivel 16 cm az átlag.

Milyen magas vagy ?

2016. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9%

Előző:

Az átlag olyan 14,5 de a mikromakik lehúzzák az átlagot. A medián meg tehát a legtöbb embernek olyan 17 centi körüli.

2016. márc. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!