Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csodálkozik el azon a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkozik el azon a barátnőm, amióta komolyabb kapcsolatban vagyok vele, hogy szerinte idővel nagyobb lett a péniszem?

Figyelt kérdés

2016. márc. 1. 00:11
 1/9 Umaku ***** válasza:
Attol fugg, hany eves vagy es h nosz- e meg. Csak mert eggyut vagytok nm fog valakinek hipp hopp nagyobb lenni.
2016. márc. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából szerintem elképzelhető a dolog. Eléggé megnyomja egy férfi tesztoszteron szintjét a megfelelő női társaság, amitől értelemszerűen erőteljesebb az erekció is, ami megnyilvánul érzékelhetően nagyobb péniszben is. Legalábbis én is észrevettem már magamon, hogy igazi akcióban mintha nagyobb lenne a dákesz, mint mondjuk önkielégítésnél. Szerintem valami ilyesmi indokra visszavezethető.
2016. márc. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 mantis religiosa ***** válasza:
72%
Azt hittem eddig, csak Velem történt ilyen. Bár a lányok térlátása nem igazán jó, ezért nem tudnak parkolni sem. Úgyhogy az ilyen kijelentéseket jóleső érzéssel, de fenntartással fogadtam mindig a kedvesemtől. :-)
2016. márc. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez kb. olyan, mint minden barátnőm azt mondta hogy az én farkamnál szebbet még nem látott..
2016. márc. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy kamaszkorban,akkor ennek semmi valós alapja nincs.Bizonyos kor után már nem nő tovább a pénisz.Max.műtéti úton növelhető.

Ha mégis,akkor kérem a receptet :)

F40+

2016. márc. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

pár év házasság után is van, hogy elcsodálkozik az asszony, hogy milyen nagy, meg mintha nőtt volna vagy mintha keményebb lenne.

Annyi változott, hogy éppen be volt indulva és nagyon szűk volt és nekem is állt rendesen.

2016. márc. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert ő tényleg úgy látja, vagy akár érzi is! :) Ennek csak örülni lehet. :D


Nekem is mondta egyik csajom 1 év után, hogy "mit csináltál vele???" "nagyobb lett" és mosolygott... Hát nem zabálni való? :D

2016. márc. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is minden barátnőmnek mondom, hogy pont az ilyen melleket szeretem.

És amióta együtt vagyunk tuti, hogy nőtek.

Örülnek neki. ez a lényeg.

2016. márc. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet egyrészt az, hogy tényleg nőtt valamennyit. Ha nem múltál el 21 éves kb., akkor ez simán benne van.


De egyébként is változhat 1-2 cm-t a méret szerintem. Ha jobban tetszik a lány, akkor keményebb és nagyobb. Ha meg nem tetszik annyira, akkor nem áll fel egészen, és kisebb marad. Ez is egy visszajelzés a csajnak, hogy a pasi mennyire találja vonzónak.

2016. márc. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!