Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők, ha ti egy szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, ha ti egy szexuális aktus során teherbe esnétek, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Volt már esetleg konkrét tapasztalatotok? Ha igen, mit tettetek akkor?


Azért kérdezem ezt, mert úgy tudom, nincs tökéletes, 100%-ig megbízható fogamzásgátló módszer.


Mitől függne a dolog kimenetele? Párkapcsolatban vagytok vagy csak kaland? Tanultok még vagy már dolgoztok? Esetleg a korotoktól?


Örülnék, ha esetleg megtörtént eseteket is leírnátok. Írjatok légyszi kort is!



2016. márc. 1. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha párkapcsolatban történik, megbeszélem a párommal, de megtartanám. Kaland esetén (bár nem jellemző rám) valószínűleg örökbe adnám, vagy ha már képes vagyok, akkor egyedül felnevelném. Abortuszellenes vagyok, szóval más opció nincs.
2016. márc. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

megtartanánk, minden körülmény adott

párkapcsolatban élünk, 25 és 39 évesek vagyunk

dolgozunk mindketten

megtörtént eset még nem volt

2016. márc. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A gondolattól is kivagyok, ezért inkább nem szexelek. Nem olyan nagy áldozat. Persze ez összefügg azzal, hogy tanulok, meg hogy 18 éves vagyok és bár nem vagyok abortusz ellenes azért jobb nem kitenni ilyen megpróbáltatásoknak a szervezetet, ha van egyszerűbb módszer is. Ha mégis megtörténne (úgy hogy nem akarom) egy idegroncs lennék valószínűleg és lehet örökre önkéntes apácaságba vonulnék.
2016. márc. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Scav ***** válasza:
100%
Azért ha valaki fogamzásgátlót szed és mellé gumival vagy megszakítással védekezik, akkor előbb lesz kétszer egymásután ötöse a lottón, mint hogy teherbe essen.
2016. márc. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100% védettség van,spirál és fogamzásgátlo tabletta meg ovszer meleltt ritkán esik teherbe a lány-nő, nem védekezésé s megszakitásos védekezésben teherbe esésre nagy az esély
2021. máj. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!