Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogyan vesztettétek el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan vesztettétek el a szüzességeteket?

Figyelt kérdés
Helyet, körülményeket írjatok, és hogy hány évesek voltatok.
2016. márc. 2. 20:19
1 2
 11/12 anonim válasza:

Én nem sokkal a 20. születésnapom után. Ekkor már négy hónapja voltunk együtt a párommal. Párom foglalt egy gyönyörű szobát, nem terveztük hogy megtörténik csak kettesben akkartunk lenni. Ittunk egy kicsit majd, be mentünk a hálóba, halk zene szolt. Majd szép lassan minden ruha lekerült rólunk. És megtörtént. Majd a karjaiban elaludtam reggelig, életem legszebb éjszakája volt.

Sokkal szebb romantikusabb volt mint ahogy gondoltam/gondoltuk :) azóta is együtt vagyunk;)

2016. márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11-es peeersze nem terveztétek.. te kis naív :) de annyira édes ^^ én 18 éves voltam, akkori barátom szobájában veszítettem el, és azóta már bánom... jó volt, jól csinált mindent, de valahogy jobb lett volna, ha valaki komolyabbal történt volna meg az 1.
2016. márc. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!