Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van közöttetek olyan lány,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van közöttetek olyan lány, aki közel jár a 30-hoz és még sosem volt férfival? Ha igen, ennek mi az oka? Ha nincs, mikor vesztettétek el a szüzességeteket?

Figyelt kérdés
2015. okt. 26. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszer megismerkedtem egy 32 éves szűz lánnyal. Teljesen aszexuális volt, egyáltalán nem érdekelte a szex. Végül csak azért veszítette el a szüzességét, mert cikinek érezte, de később is így állt hozzá a dolgokhoz.
2015. okt. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez nem feltétlenül aszexualitás. Egész egyszerűen inkább félénkség és önmagával való elégedetlenség.
2015. okt. 26. 15:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Én még szűz vagyok! 28N ( Aki privit küld, megy tiltóra)
2015. okt. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen kitalálható, hogy pl. a 3-mas miért szűz :)

Azért sajnállak :)

2015. okt. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nem találom ki könnyen, ezért inkább megkérdezem. Vallási okai vannak?
2015. okt. 26. 18:06
 6/9 anonim ***** válasza:
4-eske nem vagyok rászorulva a sajnálatodra hidd el... magasról teszek rá.... 3-mas voltam
2015. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
En 22 vagyok es 17 evesen vesztettem el, de ha 30eves lennek es szuz lennek az eleg erdekes tema lenne szerintem. En egy tok atlagos no vagyok,nem ment at rajtam a fel falu,de mikor az elso komolyabb baratommal osszejottunk, akkor ket honap mulva elkezdtunk pettingelni, egyforman kivantuk egymast,es lehetetlennek tartottam hogy ne szexeljek vele, masreszt o egy olyan srac volt akinek megerte odaadni magam,szoval szerintem normalis esetben a vagy kialakul az emberben, ha nem 17evesen akkor 20,de a 30az szerintem tul sok. Ott mar valami nem kerek :)
2015. okt. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindig érdekesek ezek a kérdések, mert nagyon megosztják a válaszadókat :)

Kérdező, remélem, nem bánod, hogy én is írok, bár már 30 fölött vagyok. 31 éves nőként még soha nem voltam férfival, és még soha nem volt párom. Innentől kezdve a többit ki tudjátok találni. :)

Az okokat kérdezte a Kérdező, így néhány az esetemben: olyan családi mintát láttam, amit én nem szeretnék, így zárkózott lettem a fiúkkal. Átlagosnál szőrösebb vagyok, ami komoly frusztrációt és gátlást okozott nekem, és szégyelltem (pl. vonaton pár évvel ezelőtt egy srác azt kérdezte a mellette ülőtől, hogy a lányok miért nem gyantáztatják a bajszukat - talán sejtitek, hogy honnan jutott eszébe ez a kérdés). Itt a gyk-n is fura azt olvasni, amikor a fiúk azt írják, hogy ha egy lánynak szőrös a keze, akkor már szóba se áll vele. És úgy általában bizalmatlan vagyok az emberekkel, nagyon nehezen engedek közel magamhoz bárkit is. És szerintem olyan értékrendem van, olyan elveket követek, amiket nehéz elfogadni, viszont ezekhez én ragaszkodom, mert így érzem jól magam, így vagyok nyugodt, kiegyensúlyozott, kedves. :)

Ezeket leszámítva szeretnék egy téveszmét eloszlatni: nem otthon ülök egész nap, élek, eljárok ide-oda, színházba, utazgatok, dolgozok, túrázok és közben érdekes embereket ismerek meg. És nem vagyok vallásos.

2015. okt. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy másod-unokatesóm az (34 évesen)

Intelligens, viszonylag szép arcú, de nagyon magas, drabális testfelépítésű.

Tipikus debella: kb. 185-188 cm-hez kb. 100 kg.

Ja, és neki is lennének elvárásai - de az a nagyon néhány srác, aki eddig odament hozzá, leverte a lécet.

Pedig csak annyi a kitétel, h. ne legyen a srác kisebb és butább nála. (Ő diplomás, nagyon jó felfogású, penge az agya.)

Ja, és nem érdekli a pénz (csak annyiban, h. nem akar senkit sem finanszírozni, ill. eltartani).

Alapvetően nincsenek egzisztenciális gondjai> van lakása, autója, középvezető egy multinál, tehát keres is. Nem vallásos, alig várja, h. szembe jöjjön a nagy ő.

2016. dec. 30. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!