Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők nem szexelnének csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nem szexelnének csak úgy egy férfival aki tetszik nekik? Mert valljuk be, a férfiak nagy része simán megdugna egy jó csajt gondolkodás nélkül

Figyelt kérdés
2016. márc. 2. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Én simán tudok érzelmek nélkül szexelni nőként, de állítólag a legtöbb nőnek nem megy.
2016. márc. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Én is igy vagyok vele csak lány vagyok .. én se értem a többi lányt ! /L
2016. márc. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Kedves első, több ilyen nő kellene, mert van rá igény. Kérlek foglalj helyet egy fénymásolóban. Köszönöm. :)


23/F

2016. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom ki az, aki kitalálta ezt, hogy érzelmek nélkül nem tudnak szexelni a nők, illetve a nagyrészük nem.

Szerintem pont fordítva van.

Eddig ahány lány kommentelt, mind ugyanazt valloták, mint én.:)

Simán képesek vagyunk rá, csak egy olyan faszi kell hozzá.

2016. márc. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
jaj hagyjuk már ezt a dumát hogy én csak akkor fexek le valakivel ha szerelmes vagyok belé női dumát... csak menj le hétvégén 1 discoba
2016. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Vannak olyan lányok akiknek az élvezetért szexelnek,vannak akiknek meg ok kell hogy megmagyarázhassák maguknak miért fexenek le 1 pasival.Az elsők szerintem őszintébbek,mert a vágyaiknak élnek ami nem hazugság,nem egó.
2016. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kell hozzá egy katasztrofális szerelmi múlt, ami eldeformálja a fejembe ültetett hagyományos kapcsolat képét.

Pipa

2016. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Noren1989 ***** válasza:

ÁÁÁÁ, hát nekik tartásuk van!!!


26/F

2016. márc. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 lumia 532 ***** válasza:
pont hogy a nok szinte akarkivel osszefekszenek akinek pocse van
2016. aug. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!