Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hölgyek, miért van az, hogy...

Hölgyek, miért van az, hogy ha egy srác nem tetszik nektek külsőre, csak sumákoltok, és nem mondjátok a szemébe?

Figyelt kérdés

...hogy ide figyelj, nem tetszel nekem, ne haragudj, ne húzzuk a másik agyát.Ennyire egyszerű.

Kedvencem: nem tetszik külsőre, nem mond rá semmit és eltűnik mint a kámfor.

Ez mire jó?

Felvilágosítanám egyeseket, akik azt hiszik, hogy ha megmondják nekünk, férfiaknak, hogy nem tetszünk, az nem egyenlő azzal, hogy rondák vagyunk, tehát még csak önbizalomkímélésre se lehet fogni.

Miért nem lehet egyenesnek lenni? Nagyon régóta folgalkoztat a kérdés...



2014. okt. 27. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
ja mert ti, fiúk egyenesen a szemünkbe mondjátok hogy csúnyák vagyunk, mi?
2014. okt. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hercegnő_: ) ***** válasza:

Én mindig kimondom ami van,ami szivemen,az a számon.

Nem mindenki olyan,ahogy leirtad.

2014. okt. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mert igyekeznek kevésbé bántóak lenni,vagyis azt teszik,amik szerintük kevésbé az,így jönnek a terelések,meg a taktikák
2014. okt. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pont ez a lényeg, hogy egy gondolkodó ember nem mondja azt a másikra hogy csúnya...nem az esetem, vagy nekem más ízlésem van, az nem egyenlő azzal, hogy valaki csúnya.
2014. okt. 27. 15:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meg szoktam mondani. Előre megkérdezem milyen tálalást kér.:D A pofátlanul őszintét vagy a tejszínhabos epreset.
2014. okt. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ja nekem már így ilyet is mondott egy csaj :


" jajj folyton a szerencsétlenek találnak meg és esnek belém, egyszer már azt akarom, hogy én találjam meg a nekem valót és én nekem tetsszen az illető "

- akkor most én is szerencsétlen vagyok?

- jajj nem rád értettem


-.- kösz bakker :D , mondtam anno.....

2014. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én élőben nem jutok el ilyen szituációig,de pl interneten leterelem kedvesen a témáról.Pl. ne haragudj, de másra gondoltam.
2014. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!