Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik. Őszintén! Összejönnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik. Őszintén! Összejönnétek egy olyan lánnyal akinek csúnya az arca? Fogaival kiharapja a pókot és kalács arca van és hosszú horgas orra viszont NAGYON szép teste? Komoly kérdés!

Figyelt kérdés
2016. márc. 4. 20:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. márc. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 RRR ***** válasza:
83%

nem sikerült az átok levétel vagy mi???:DDD


nem tudom,,,,a személyiség is fontos tényező

2016. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 schamuelson ***** válasza:

Mint például Steffi Graf? Elképesztően jó teste van, de az orra! Egy csatahajó megirigyelhetné. Mondjuk vele bármikor.:)

A kérdésre: mikor még pasi -értsd éretlen férfi- voltam, akkor biztosan esélytelen lett volna nálam egy ilyen lány. Általában a széparcú csajok vonzottak, az alakjuk másodlagos volt számomra.

Most már viszont sokkal fontosabb számomra, milyen a gondolkodása, intelligenciája, érzelmi kultúrája a nőnek. Ezek után következik csak, hogy mennyire jó a teste. Ha szellemével megfogott, akkor az arcának szépséghibái abszolút nem zavarnak.

2016. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%

Nem nagyon van ilyen nő.

Mármint bomba test és szürnyü fej.

Olyan van akinek mondjuk tök jó testéhez képest nem olyan helyes az arca (kb áltagos)

Na az ilyenek nekem nagyon de naggyon bejönnek.

Nekem ott egy bomba test az ágyban meg úgy általában de nem nézi minden pali egyfolytában meg nem fűzik annyian ha nem vagyok ott. Így könnyebb vele mint egy széparcúval.

2016. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát, fordult már elő, hogy tetszett nem pont álomszerű arcú lány, a "lófejű"-nek csúfolt típus pedig általában bejön, így végülis lehetne rá esély, de csak a konkrét arc és test (meg persze személyiség) ismeretében tudok teljes választ adni a kérdésre.
2016. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, ha megkedvelem.
2016. márc. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Azt látni kellene..

Küldj egy képet

2016. márc. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kép vagy személyes találkozás alapján lehetne eldönteni. Mindenkinek más az ízlése.
2016. márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 VirágésBence ***** válasza:
54%
Hát ha az arca miatt nem vonz, akkor nem, de ha van egy lány, aki bejön és nagyon szimpatikus, akkor csak az arca miatt nem szalasztanám el.
2016. márc. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, elképzelhető.
2016. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!