Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti lesz0ptátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti lesz0ptátok a pasitokat, amikor először szexeltetek? (Mármint életetekben először, nem csak azzal a pasival először)

Figyelt kérdés

2016. márc. 5. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 VirágésBence ***** válasza:
42%
Ha neki is az lett volna az első akkor simán leszoptam volna, de mivel ő már tapasztalt volt és azt mondta, hogy én ne csináljak semmit, ez most rólam szól, így nem tettem meg.
2016. márc. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lilalili ***** válasza:
0%
fúj :(
2016. márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ezmértbu,zikategória?
2016. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem emlékszem de szerintem nem
2016. márc. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát elég idős vagyok, de "mostanáig" sose szo*ott le egy csaj se. Aztán megismertem a jelenlegi párom akkor még szűz volt. Tudta, hogy nekem nem volt ilyen élményem, és tudtam mennyire visszahúzódó típus, és kértem, ne csinálja, mert ha nem tudja mire számít, és félek, hogy sokmindentől megundorodik.

Végül cseszett mindenre és megtette mert SZERET és szeretett volna örömet okozni, és hozzáteszem sikerült is neki.

NEm tudom milyen profin csinálja egy haladó, de mivel a párom szívéből csinálta,így csinálja mind a mai napig.

Csak első egy perc kicsit fura volt neki, hogy csinálja, hogy ne fogazzon, de utána már élvezte.


29F

2016. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, nekem az első volt, ő már tapasztaltabb, és kérte, persze kölcsönös volt a dolog. :)
2016. máj. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!