Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek akiknek alap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek akiknek alap elvárás a sportos férfi test mekkora szerepet tölt be az életetekben a sport és milyen testalkatotok van?

Figyelt kérdés
Ismerek 1-2 szószerint semmit tevő lányt akik csak szálkás, izmos férfiakkal állnak szóba, de mire várják ezt el, ha ők nem csinálnak semmit sem ?

2015. júl. 17. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
jogos a felvetés. én is azért várom el (nem is elvárom inkább értékelem), mert én is rendszeresen kondizok, és figyelek az alakomra. nem ez a legfontosabb dolog az életemben, de jobban érzem magam tőle
2015. júl. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én duci lány vagyok, pedig rendszeresen járok edzeni. Szeretem sajnos a hasam, ez van, vállalom a következményeket :) Ha valaki nem fogad el így, oké, ha igen, nagyon örülök neki. Nem várok el olyat a másiktól, amit én magam nem tudok teljesíteni, számomra nem fontos az izmos test, sokkal előrébb van az, hogy az illető figyelmes, intelligens, jó beszélgetőpartner legyen. Ha ezek megvannak, felőlem lehet poci is, vagy lehet vékony is, lényegtelen.

20/L

2015. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az a baj,hogy engem eddig az élet csak izmos,szálkás fiúkkal hozott össze,pedig nem ez alapján választottam.Szóval megszoktam,hogy egy fiúnak feszes,kockás hasa van.Mást már nem is tudnék elképzelni.De én is teszek magamért,odafigyelek arra,hogy mit eszek és próbálok minél többet mozogni.

Ha egy ducibb lány elvárja az izmos testet,akkor ez nagyon igazságtalan,mivel ez sok munkával és sokszor sok lemondással jár.

2015. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!