Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, hogy orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy orális szex alatt ne száradjon ki a szám?

Figyelt kérdés

Alapvetően nincs bajom az orális szexxel,sőt szeretem csinálni, de a jelenlegi partnerem elég sokáig bírja, viszont nekem nagyon hamar kiszárad a szám és elmegy a kedvem a dologtól stb. Van valami tipp? Vagy birjam ki? Köszi :)

23/L



2016. márc. 5. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igyál előtte sok folyadékot.,,,jól megtudod köpködni tőle a fa...t is,,és lesz ott elég nedv,hogy ne száradjál ki te sem... :)
2016. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igyál vizet előtte.
2016. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Iszol rendesen? Napi min 3-4liter folyadékot? És ajakbalzsam előtte. Vagy talán matt rúzst használsz? Van egy rúzsom ami úgy kiszárítja a szám ha nem teszek alá primert. Akár közben is ihatsz, nem gáz.
2016. márc. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igyál közben. Nem baj ha abbahagyod pár mp-re de az egyik kezed még ugyis szabad
2016. márc. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Amúgy gyakran van rajtam matt rúzs... :) Nyilván egyértelmű, hogy igyak előtte, iszok. Szóval nem gáz ha van mellettem egy pohár víz és iszok egy kicsit közben? Nem zökkenti ki?
2016. márc. 5. 19:49
 6/12 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert én meg orál közben nyáladzok, mint egy bulldog :)

Szerintem ihatsz közben egy-egy kortyot nyugodtan.

2016. márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

3, as vagyok. a matt rúzs alapozó, száj alapozó nélkül nem jó. Főleg a MAC. Amúgy nyáron is vagy csak télen, szélben?


Nem gáz ha megállsz közben.


Én is nyáladzok. :D De én napi 6 liter vizet megiszom. :D

2016. márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tegyél a vízbe egy kis citromot az serkenti a nyáltermelődést.

Vagy tegyél ki valami látható helyre, olyan nyalánkságot.Amitől beindul a nyáltermelődésed.

2016. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Alapvetően nem az ajkaim szaradnak ki, az elmegy,hanem az egész szám belül! De az alapozós dologra jobban figyelek majd! ;)
2016. márc. 5. 19:59
 10/12 anonim ***** válasza:

#5

Nem zökkent ki ha kicsit abbahagyják egyáltalán.

De ha kizökkentene is azt mondanám hogy igyon.

2016. márc. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!