Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lány-Fiú testvérek között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány-Fiú testvérek között létezik-e tabu? Szégyenlősök vagytok testvéretek előtt? A látványtól kerekedett-e már ki a szemetek?

Figyelt kérdés
Hogy érthető legyen: Nekem 16 éves húgom mellbőségétől akadt el a lélegzetem. Nem kell félreérteni, semmi perverz ferde gondolat... egyszerűen meglepődtem. Lányok/ Fiúk tapasztaltatok-e hasonlót ?

2016. márc. 7. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem van, jó a teste, jók a mellei, és kiskorunktól fogva nem volt olyan, hogy öltözködni elbújtunk volna egymás elől. HA zuhanyzik, nyugodtan bemegyek hozzá fogat mosni, vagy fordítva. A meztelenség nem téma, egy normális dolog, bár nem vagyunk naturista/nudista család. A szükségesnél több meztelenség nincs, de nem szégyenlősködünk. És szerintem nem ciki megállapítani ha a testvérünk mutatós, attól még nem kell rögtön rosszra gondolni, hogy megkívántad, vagy izgatóan hat, mert nem, de attól egy mell egy kerek popsi nem lesz rosszabb, csak azért mert egy rokonhoz tartozik. Nem fog izgatóan hatni, és szexuális tartalmú gondolatokat sem ébreszteni, de attól még lehet szép, és kellemes látvány a szemnek.
2016. márc. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Igen, léteznek tabuk és ez így jó. A szülők erre megfelelően kell figyeljenek. Annyi jó cickós csaj és nő mászkál az utcán ...
2016. márc. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
mi már legalább tinikorunk óta nem megyünk be a másikhoz ha fürdik vagy öltözik.
2016. márc. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Mennyi prűd ember B+ :S
2016. júl. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Nálunk sokszor van olyan, hogy nővérem teljesen meztelenül járkál, senkinek nincs vele problémája, persze szoktam nézni a melleit, tudja, azt is megengedte h megfogjam. Amikor még nem tudtam, hogy ennek mekkora jelentősége van, sokszor fogdostam, de azután "felnőttem".

Tudja h fiú vagyok, de elég bevállalós csaj... Már láttam masztizni is, de őt totál nem zavarta... Szóval, ja... Elég sokszor kerekedett már el a szemem...

2016. júl. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi hugommal sosem voltunk szégyenlősek egymás előtt, de azért nem mutogattuk magunkat egymás előtt. Még tini korunk elején, amikor először láttuk egymást, akkor azért a kíváncsiság győzött és bevallom alaposan megnéztem hugomat h mégis milyen egy meztelen lány. és láttam h azért ő is megnézett. Tehát mindkettőnk szeme elkerekedett a látványtól, de ez inkább az első reakciók voltak. Én csak csodálkoztam h milyen kicsi a melle és milyen hatalmas szőrzet nőtt neki lentre. Ő meg a farkamat stírölte, megfogta, de aztán pár hónap múlva a látvány már teljesen természetes lett.
2016. aug. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

15/L

Nővérem 17, ahh nekem semmi mellem nincs neki meg C-s... Együtt öltözünk kiskorunktól, de még mindig megnézem, hát nem csoda hogy irigy vagyok :c

2016. aug. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi, érdekes válaszokat kapok :D
2016. aug. 17. 09:53
 9/10 anonim válasza:
Hát én 15/F a bátyám 17/F. Nem szégyenlősködünk egymás előtt. Hát elég irigy vagyok
2016. aug. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Bátyámmal néha látjuk egymást meztelenül. Szép nagy dorongja van, de tisztában vagyok vele, hogy ő a testvérem.

16L

2016. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!