Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretek valakit de ő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek valakit de ő nem reagál arra amit iránta érzek, más lány számomra tabú, csak ő létezik számomra, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egész kb fél éve kezdődött osztálykiránduláson,első látásra beleszerettem,de akkor azt sem tudtam mi a neve.

De voltam olyan elvetemült hogy kinyomoztam ki ő.facebookon fel vettem vele a kapcsolatot,minden jól ment amíg be nem vallottam neki hogy nagyon szeretem.Azóta az ezzel kapcsolatos írásokra konkrétan egy hónaplya nem válaszol.

Én 15/F ő 14/L

Csak normális fiúk és lányok válaszát várom.

Halálosan szeretem őt!!!!

Képes volnék feláldozni az életemet érte!

Hogy senkit ne értsek félre ő egy gyönyörű magas barna hajú lány.SoS segítsetek hogy vegyem rá hogy legalább

válaszoljon arra amit irok neki.Amikor utoljára válaszolt izgatottnak tünt,és zavarban volt!


2012. márc. 19. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
ez elég nehéz. személyesen mondtad meg neki, hogy szereted?
2012. márc. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért az életed ne add senkiért mert nem ér annyit!! Fiatal vagy még nagyon és a lány is az. Tehát megtalálod még azt a lányt aki nem szórakozik így veled mint ez a lány. Lehet nem ezt a választ akartad kapni, de ha válaszra sem méltat az a lány téged akkor valószínűleg nem is érdekled. :/ Azt tanácsolom, hogy felejzsd el és ismerkedj másik kedvesebb lányokkal. Választ az itt említett lányból úgysem tudsz még harapófogóval sem kihúzni ha ő nem akar válaszolni. Felesleges pazarolnod rá az időt. Hidd el az a legokosabb amit tehetsz, hogy elfelejted vele kapcsiban ezt az egészet és olyan lányt keresel aki igazán értékel téged.
2012. márc. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem személyesen,egyébként nagyon kedves csak ugy vettem le hogy nem tudja mit írjon.Egyébként szellemileg a korához képest nagyon érett mint én! :) Nem vagyok egy beszari alak! :)
2012. márc. 19. 21:28
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy bunkó volt nem személyesen de 15km az 15 km!
2012. márc. 19. 21:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Szívesen várom a további válaszokat!
2012. márc. 19. 22:07
 6/7 A kérdező kommentje:
15-öt írtam?,dehogy 15 hanem 25 de ez mindegy.
2012. márc. 19. 22:45
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem kerüld el jó messze, ha most nem válaszolt az amiatt van hogy nem tudja kezelni a helyzetet tehát igazából még nem érett. Tudom mennyire nehéz ha szeretsz valakit, de ne ess egy ilyen csapdába (én is leragadtam kb 2 évre egy plátói kapcsolatba fölösleges volt) komolyan, lehet hogy ez bántó de ne rabold az idődet. Sőt ha egy ideig nem foglalkozol vele lehet hogy ő keres meg. Vagy ha ilyesmit írsz neki hogy bocs csak azt hittem érzek valamit de mégse legyünk újra barátok, rögtön jobban fogod érdekelni, és egy fiú barát közelebb kerülhet egy lányhoz mint vki aki fut utána és mindig azt mondja hogy szereti. Ha találkoztok néha akkor pl kerüld el v ilyesmi, a lányoknak mindig az kell aki nem lehet az ővéjük. Ó és ha kerülöd akkor idegesíteni fogja és ő megy oda hozzád hogy megkérdezze mi bajod. És most szépen számold bele hogy hány üzenetedre nem válaszolt ha háromnál többször írtál hogy szia beszélnünk kéne és ő nem válaszolt akkor biztos hogy barátnőivel azon szörnyülködnek hogy mennyire szánalmas vagy. És még egy dolog nem olyan fiú kell egyetlen lánynak sem akire azt mondhatja hogy ari és cuki hanem olyan akiről elmondhatja hogy biztonságban van mellette.
2012. márc. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!