Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vki elmagyarázná a 150-155...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vki elmagyarázná a 150-155 cm-es anyámnak hogy a 170 cm-es magasságommal alacsony vagyok férfi létemre?

Figyelt kérdés

átlag 178 cm.


Magyarázza már el vki neki, hogy én nagyon is alacsony vagyok.


2016. márc. 8. 02:55
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Mar megint te vagy?!!!
2016. márc. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

anyád 150 és 155 között változtatja a magassagát? vagy reggelre megnő estére összemegy?

anyósom 150 sincs magassarkúban

2016. márc. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

#9

Azok a csajok Olyanok is.


Kérdező de most mit vársz? Mitől lesz jobb ettől az életed?

2016. márc. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Már bocs,de szerintem te lökött vagy!! A csajozás nem a magasságon múlik,sőt nem is fontos. Egyáltalán nem vagy ALACSONY MAX HA 2 MÉTERES NŐT SZERETNÉL AKI FEL AKAR NÉZNI RÁD. Szerintem neked nem gyengén testkép zavarod van.Ha valakinek megtetszel l.e.s.z.a.r.j.a milyen magas vagy,akkor is szeretni fog,akinek meg nem vagy elég magas úgy sem szeretett volna.Anyukád az élő példa hogy alacsony létére is lehet boldog és családos az ember,ennél jobb bizonyítékot hova akarsz? Szerintem néha nézz körül,és gondolkozz.Ha szerinted ezen múlik a csajozás,akkor neked valószínűleg az élet rohadt nagy s.z.í.v.á.s lesz.
2016. márc. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
28 eves vagyok, az anyámmal elek, csak 170 cm vagyok,es en ne legyek.....
2016. márc. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
41%

csak hogy tudd annó a magyarok átlag magassága a 175cm volt, csak azóta bejött minden féle más nép és így van 2 méter és 150cm férfi is. De az önbizalmadat nem ez adja...

Szóval anyukádnak ne akarjad megmagyarázni a dolgot. Mennyél szerezz egy nőt

22/l

2016. márc. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
94%

Alacsony vagy. És?!

Még mindig jobb, mintha anyád 155 centis magasságát öröklöd. Ismerek ilyen pasit is, egyik kollégám, elsőre olyan 18-nak néztem. Ehhez képest nős, most várják a harmadik gyereket.


És nem azon kattog egész nap, hogy ő milyen alacsony.

Pedig neki lenne rá oka!


170 cm semmiben az ég adta világon nem fog megakadályozni, abban sem, hogy csajod legyen, vagy hogy karriert csinálj, de még férfi világsztár is van a méretedben.

Amint sikerült ezen túllépned, máris egyszerűbb lesz az életed. Ne csinálj oda problémát, ahol nincs.

2016. márc. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Az a helyzet hogy neked be van gyepesedve az agyad. :D

Te nem férfi vagy, hanem egy gyerek, aki óvodás szintjén van agyilag.

Többet nem is fűznék hozzá.

2016. márc. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
41%

Én 197 cm-es srác vagyok, de az egyik legjobb barátom 168 cm. Elképesztően kigyúrt, színizom mindenhol (73 kg a magasságához), jól öltözött, szakállas és nagyon jó dumás, kezdeményező és magabiztos.


Ő már az életben kb 40 nővel szexelt, én eddig 8-cal. Mindketten ugyanakkor, 18 évesen veszítettük el. Én sem nézek ki rosszul, még arcra is jóképűbb vagyok, mint ő, de ő viszont rengeteget kompenzál a magabiztosságával és a kigyúrtságával. Úgyhogy a magasság senkinek nem lehet kifogás, maximum egy igazi törpe növésű (100-150 cm-es) embernek.

22/F

2016. márc. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Scav ***** válasza:
kollégám 167 cm körül van, 170 cm-es szép szöszi a párja. Pedig átlagos fej, átlagos testalkat. De nagyon jó dumája van.
2016. márc. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!