Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vki elmagyarázná a 150-155...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vki elmagyarázná a 150-155 cm-es anyámnak hogy a 170 cm-es magasságommal alacsony vagyok férfi létemre?

Figyelt kérdés

átlag 178 cm.


Magyarázza már el vki neki, hogy én nagyon is alacsony vagyok.


2016. márc. 8. 02:55
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
44%
Tudtam, hogy itt mindenki van egy ismerőse aki 160 centi és rengeteg nője volt. Aha.
2016. márc. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Eazy-E...159 cm volt és csomó nőt megdöntött.
2016. márc. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
46%

21:

De miért ne? Biztos vannak büdös csicska lúzerek, akik alacsonyak és bénák a nőknél. De miért ne lehetne jó pasi is az alacsonyak között? (Képzeld én is tudok alacsony és szerencsétlen srácot mondani, nem is keveset)


Oké, te lúzer, alacsony, szar alak vagy aki nem tud nőzni és a magassága miatt komplexusos. De ezt eddig mivel kompenzáltad? K-.rva izmos vagy? Nagyon jó dumás? Jól öltözöl? Mert ha nem csináltál lóf-.aszt sem hogy a törpeséged kompenzáld, akkor maradj csak hitetlenkedő kritikus paraszt, amilyen most vagy. Miért is ne változtatnál a dolgokon, igaz?...

2016. márc. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Ha vagy 190 cm de csúnya,igénytelen akkor mit akarsz a magasságoddal? Le sem fognak szarni a nők. Mellesleg alacsonyabb nők sokkal szebbek így jobban is mutatnak az "alacsonyabbak" mellett.
2016. márc. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
4-es vagyok,és 177cm:)
2016. márc. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

"Ha vagy 190 cm de csúnya,igénytelen akkor mit akarsz a magasságoddal? Le sem fognak szarni a nők. Mellesleg alacsonyabb nők sokkal szebbek így jobban is mutatnak az "alacsonyabbak" mellett."

Én speciel utálok általánosítani,de ha az alacsonyak szebbek,akkor a magasak csinosabbak,hisz nézd meg a szépségverseny,divatbemutatók,moddellek magasságát,170cm alatt egyet nem találsz.

2016. ápr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Nekem az alacsonyak tetszenek, olyan cukik! :D

Meg azért is, mert én is alacsony vagyok, még 160 centi se. 20L

(de szerintem a 170 körüli magasság már amúgy is jónak számít, csak a modell lányoknál nem előnyös mert ők 175-től kezdődnek)

2016. ápr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Te valami prémium előfizetője vagy a GYK.hu-nak? Nagyon gázak a kérdéseid, szerintem vágni kellene még a lábadból combtő tájékán, aztán nem hisztiznél a magasságod miatt. B***dmeg valakinek nincsenek szülei, nem tud járni, beszélni, hallani, te meg rinyálsz, mert egészséges vagy, csak kicsit alacsony. Ki nem sz**ja le?
2016. ápr. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
En nagyon is megertem Anyukad. Az en 152 cm-es magassagommal mindenki magas hozzam kepest.
2016. ápr. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
A szájonba**szott átlag 170-től 180 -ig terjed.Tehát átlagos magasságú vagy.
2016. ápr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!