Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek is felszokott állni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is felszokott állni a farkatok rossz időben, rosz helyen, ti is kiveritek olyankor? Látták mások is? (Pl. : munkahelyen, buszon, utcán, szórakozóhelyen)

Figyelt kérdés

Velem buszon, munkahelyen rendszeresen megesik, olyankor kimegyek és kiverem.

Egyszer munkahelyen lebuktam a wc-ben, kolléga épp jött és rámnyitott. Égett is a pofám rendesen, de ő csak kinevetett nem mondta el senkinek, Azóta néha viccelődik velem ha összetalálkozunk a wc-ben. :-)



2016. márc. 8. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem közös zuhanyzóban állt fel.
2016. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálatok nem zárható a klozet?
2016. márc. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Véletlen nem lett bezàrva XD megszivtam
2016. márc. 8. 15:48
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagyok ösztönlény, hogy amikor feláll, akkor ki is kelljen vernem..
2016. márc. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
buszon melóhelyen vonaton már állt fel és volt hogy észrevették
2016. márc. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szokott felállni random, de általában nem szoktam kiverni. De esett már meg, pl nyáron éjjel haza fele mentem, alul csak egy rövidnadrág volt rajtam és a lóbálózástól felállt. Gondoltam egyet és az egyik gyengébben kivilágított helyen leültem egy padra és kivertem :D


19F

2016. jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Deflohelp ***** válasza:
100%
Egyszerűbb megoldás lehet sündisznóra, súrolókefére v. trisóra gondolni.
2016. júl. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha macskaszarra gondolok, az sokkal hatásosabb, mint a trisó. :) Érdemes kipróbálni. :)
2016. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha bár nekem nem is állt fel (képtelenség, hisz lány vagyok), egyszer 6. osztályban, irodalom órán épp a Toldit mondtuk fel jegyre és a tanár nő kérdezte, hogy ki szeretné elkezdeni. Egyik fiú osztálytársam bevállalta, hogy Ő lesz az első és kiment. Mint később kiderült (én nem vettem észre, haverjaim mondták)merész osztálytársam felálló... khm, farokkal mondta el a Toldi istentudjahnyadik versszakait.

Nem tudom, hogy extrémnek számít-e a sztori, de mi ezen azóta röhögünk :D

2016. aug. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Bummer ***** válasza:
Nekem ez gyakran van helyzettől függetlenül. Van amikor zavar, de eszembe nem jutott még, hogy nekiálljak "kirántani". Levezetem ahol amikor el jön az ideje.
2016. aug. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!