Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szerintetek megéri...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek megéri várni az "igazira"? És vele elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés
Pár nap mulva 18 leszek. Meg szuz. Megéri várni? Vagy egy alkalmi szexkapcsolatban is nyugodtan elveszithetem ? Egyre kinosabbnak erzem ezt. :$

2016. márc. 8. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Ez csak rajtad múlik, de nm hiszem h szűznek lenni gáz
2016. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
szerintem nem az "igazit" kell várni,hanem arra, hogy valaki olyan legyen akivel jó élmény lesz,és nem érzed később úgy hogy elhamarkodott volt,és inkább mással tennéd,ha a jó emberrel teszed jobb élmény marad :) cikinek pedig miért lenne ciki?? :) 20,L
2016. márc. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 múltam nem rég, ismerkedtem srácokkal, de nem éreztem szerelmet így inkább még várok.
2016. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én vártam olyanra akit szerettem és nagyon fontos volt nekem, nem bántam meg. 21/N
2016. márc. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem hinném, hogy az igazira kell várni. De azt sem mondom, hogy feküdj le az első szembejövővel.

De szerintem erre kár rágörcsölni, majd érezni fogod ha itt az ideje és egy olyan pasi közelében leszel, akivel meglesz a kémia és megbízol benne, még akkor is, ha mindez nem tartós, hosszútávú nagy szerelemben lesz. :)

2016. márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Sunshinedoll ***** válasza:
20%
Ezt te döntöd el, mivel rólad és a te testedről van szó. Egyik megoldás sem gáz. Én nem egy komoly kapcsolat során szexeltem először, semmi előnyöm vagy hátrányom nem származott belőle.
2016. márc. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem létezik szőke herceg, fehér lovon, törődjetek bele.
2016. márc. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem kell várni az igazira.. elég ha vársz egy normális kapcsolatra ahol a párod szeret és megbecsül.. még ha nem is leszel vele örökre, de legalább egy kellemes,szerelmes élményt szerzel magadnak
2016. márc. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, ha jön egy lovag akivel szívesen csinálnád fogadd magadba, csak ne felejts el rá sisakot tenni.
2016. márc. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
persze és házasodj is meg vele...anyám ezt csinálta ezért szívtam meg az életet
2016. márc. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!