Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon mit gondolhat? Meddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit gondolhat? Meddig érdemes váratni őt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy fiú 22 éves, (én is), látásból ismertük egymást régebb óta, de nemrég odajött hozzám, és az lett belőle, hogy elhívott randira. Randiztunk párszor, nekem nagyon tetszik és úgy veszem észre ő is oda van értem. De ami aggaszt, hogy kb két hete beszélgetünk minden nap, de már szóba jött a lefekvés is, ki mit gondol róla, mennyi ideig kellene várni stb... Mivel nagyon tetszik, elhatároztam, hogy sokáig fogom váratni és ezt meg is mondtam neki, hogy tőlem ne számítson semmi ilyesmire egy darabig. Picit bántam, hogy direkt úgy tettem mint aki teljesen ártatlan. Meg is kérdezte, hogy szűz vagyok-e még, de nem mondtam semmi konkrétat. Azonban a következő randin picit kezdeményezett, először megölelt, puszilgatott, én is visszapusziltam, de az lett a vége, hogy kb három órán keresztül izgattuk egymást,néha beleültem az ölébe, megfogta a mellemet, és végig puszilgattuk egymást. De ezen kívül nem történt semmi. Nagyon jó volt az egész, de most fogalmam sincs mit gondol rólam. Ezek után lehet, hogy úgy gondolja, hogy ribi vagyok, aki csak megjátssza az ártatlan kislányt? Vagy nem gondol rólam semmi rosszat, ugyanúgy tetszem neki, és jól esett neki is, de attól még tudja, hogy érvényes az amit először mondtam, hogy sokáig nem lesz semmi testi dolog (még a csókkal is váratni akartam volna)? Ebből lehet még olyan kapcsolat, hogy komolyan gondoljon? Mit tegyek ezután, hogy komolyan vegyen? Elsősorban fiúk válaszát várnám, hogyan gondolkodnak ilyen helyzetben.

2016. márc. 9. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én rohadtul örülnék egy ilyen lánynak, mert nagyon ritka, konkrétan két hétig nem is emlékszem, hogy vártam volna valakivel.Amúgy tényleg ilyen vagy?Mert ha másokkal meg instant lefekszel akkor az egésznek semmi értelme.Akkor csináld(későn szólok:D)ha tényleg ilyen vagy.
2016. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmiféleképpen
2016. márc. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tényleg ilyen vagyok, nem szoktam lefeküdni csak úgy senkivel, várok vele minimum fél évet. Viszont nem tudom ezek után mit gondolhat. Ilyenkor nem kategorizál be olyannak, akit csak a szex miatt akar? Fiúk, léci segítsetek!
2016. márc. 10. 08:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én mikor összejöttem a párommal 2 hónapot várattam őt:) eees kibirta :) most járunk a 3ik evunkben. De mikor elvesztettem a szuzessegemet 3 evig szorakoztam a fickóval mire megengedtem neki, hogy belem tegye. :) :) szval a ket hónap sztem realis ido ha szeretitek egymast! (bocs a helyesirasert)
2016. márc. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi, a hozzászólást :) Én azért két hónapnál többet várnék, úgy gondoltam nyáron talán megtörténhetne, ha addig minden jól megy.
2016. márc. 10. 14:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Én írtam az első választ. Tényleg nagyon jó egy ilyen nő. De nem mindenki tudja értékelni, ezzel vigyázz. Azt nem hinném, hogy ezek után csak szexre kellenél neki, azok a lányok az ellentéteid:D Szerintem két hónapot azért ne várj, mert nem sok olyant ismerek aki kivárná-főleg, hogy közben még itt játszotok is egymással, amitől rohadt kanos lehet és így nehéz lehet kibírni. Tehát például én bármennyire is örülnék egy ilyen lánynak, nehezen bírnám ki a fél évet...de szerintem a férfiak 90-95%-a meg sem várná.Szerintem akár rá is kérdezhetsz, hogy mit gondol erről. És ha őszinte és tényleg oda van érted akkor meg tudjátok beszélni. Ha meg ennyit nem akar várni akkor nem fog. Bocs, nem negatív akarok lenni, csak nem sok emberből nézném ezt ki...még nőtől is nehezen hiszem el. Amúgy hajrá és kitartás! Remélem kivárja, valahol irigylem a srácot:)
2016. márc. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia :) Köszönöm a választ :). Igazából csak azt szeretném elérni, hogy mindenképpen akkor feküdjünk le egymással, amikor már szerelmesek vagyunk mindketten. Szerinted lehetséges az, hogy mással fekszik le, miközben nekem udvarol, mert nem fogja kibírni? De ha nagyon oda van értem, akkor nem lenne gond várni, nem? Ha közben húzom az agyát minden félével az csak rosszat tesz, vagy megerősítem benne, hogy érdemes várni? Attól félek, ha nem húzom sokáig, később nem fog megbecsülni annyira. Bocsi, a sok kérdésért. :)
2016. márc. 10. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!