Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most mit érez? Mit jelent azt...

Most mit érez? Mit jelent azt hogy nevet? Mit gondolhat? Érdemes közelednem? Mit tegyek? Vajon lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Tetszik egy fiú..A legjobb barátnőm azt mondja hogy játssza az elérhetetlent..Több mint 1 éve tetszik..Ő tud rólam,és hogy mit érzek. Facebookon szoktunk beszélni de..egyszer vissza ír utána írok neki és megnézi de nem ír vissza..mikor személyesen beszélünk kb.mindig röhög..de mindig normálisan válaszol és kedves..Sokszor mondják nekem hogy téged néz..de mikor ránézek elnéz ..vagy éppen volt egy olyan eset hogy ment haza én meg szóltam neki és egyre gyorsabban ment egyszer félig hátrafordult és nevetett elkezdtem rázni a fejem és még jobban nevetett.

Sokszor van olyan hogy megnézi de nem ír vissza...Egyszer egy "rendezvényen" mondták hogy üljek le mellé és beszéljek vele...beszéltünk is míg a haverja meg nem jelent így vele kezdett el beszélgetni .Egyszer odamentem hozzá és a barátaihoz és a haverja mondta hogy:"tetszel neki de még nem akar barátnőt".(erre ő be pirult) Másnap azt mondta hogy ez nem igaz (kipirult arccal,és állandóan a kezében lévő tárgyat babrálta)Mostanában többször mondták hogy téged néz ..ahogy az elején is megemlítettem és elnéz.Kérdezek tőle valamit face-n ugyan azon a napon egyszer ír egyszer meg csak megnézi..És erre mondta a barátnőm hogy elérhetetlennek tetteti magát és tudja hogy ez nekem bejön és ő ezt élvezi

Az mit jelenthet hogy nevet mikor odamegyek hozzá?

Vajon mit gondol-érez?

A válaszokat előre is KÖSZÖNÖM!:)



2014. ápr. 24. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
nevetés = :)
2014. ápr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A barátnődnek igaza van. Én már csak azért se írosgálnék rá, ha tényleg tetszel neki, akkor keressen ennyi idő után Ő.
2014. ápr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!:))
2014. ápr. 25. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!