Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lanyok miert undorodnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyok miert undorodnak attol hogy kinyaljak egy pasi szoros feneket?

Figyelt kérdés
Ha en kinyalom a csajet akkor alap hogy viszonozza nem?

2016. márc. 11. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell mondjam illik rád a felhasználó neved -.-"
2016. márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Te szőrös seggeket nyalsz?
2016. márc. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%
az enyémet nyalta már ki lány, olyan mélyen, ahogy csak tudta, jó érzés nagyoon :) 25/F
2016. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Hát igen, de mondjuk ha én nem kérem hogy nyald ki az enyémet, mert szerintem az is elég undorító, akkor ha mégis meg teszed ne várd el hogy viszonozzam. Ez is alap. Nem tudom itt ez e a helyzet. Mindegy mert egy akármilyen feneket kinyalni undorító, hát még ha jó szőrős is...Lehet lepontozni, de akkor is ez a véleményem.
2016. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Fujj fujj miota divat ez a seggnyalas? Okadok ferfikent! Mar az analt is taszitom sot az oralt is mondjuk puncitnyalni oke de viszonzast nem kerek nem hogy seggemet nyaljak ahh undorito :S
2016. márc. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 October15 ***** válasza:
97%
5.: Mivel tisztább a nőé mint a tiéd?:D Lehet én élek álomvilágban de felénk mi csávók is fürdünk.. :D Ami a hátsó ajtót illeti: Egy problémám van a dologgal: mégis, hogy lehetne úgy kivitelezni, hogy közben ne érezze magát csajnak az ember? :D Mert lássuk be biztos qrva jó érzés, anatómiailag teljesen indokolt, hogy az legyen. De nyee... :D Ami a csaj kinyalását illeti: momentán még nem futottam bele a dologba de lássuk be érdekesen hangzik. A nőknek van egy olyan jó szokása, hogy általában nem szeretnek koszosak lenni szóval sanszos, hogy nem lesz csokifagyi a vége + mi a legrosszabb ami történhet? Ecseteled az innyed 3 napig azzal a sárga vacakkal? Nagy kunszt..
2016. márc. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedben ott a válasz. Egyébként meg nem kötelező kinyalni a lányét!
2016. márc. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
6-os egy szoros segg nem hiszem hogy olyan tiszta mint egy csupasz bar lehet tevedek komolyan nem tudhatom. En nem szoktam furodni en napi 2x zuhanyzok es mindent rendesen megmosok ugyhogy szerintem nem lehet nalam gond de egyszeruen akkor is taszit! En ilyen vagyok! Segget en se o sem, remelem nem fogok ki ilyen lanyt akinek ez tetszik
2016. márc. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 October15 ***** válasza:
100%
8.: A lyuk konkrétan nem lehet szőrös. :D Mármint én még nem láttam a sajátom értelemszerű okokból de még ellenpéldát se. De nem a seggről hanem a farokról és a pináról beszéltem. Ha a nyalás nem vet fel ilyen problémákat akkor a viszonzás miért? [Már csak azért is mert lássuk be a farok messze több szappant lát mint a hüvely belseje.. :P]
2016. márc. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Néha tényleg meglepődöm hogy mennyi neuronnal is tudnak születni emberek.
2016. márc. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!