Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ez az életforma jutott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ez az életforma jutott nekem:undorodnak tőlem a lányok, nem vagyok menő társasági ember, jó pasi?

Figyelt kérdés
Kizárólag undorral tekintenek rám a lányok,szerintem hánynak egyet ha rám gondolnak.Soha nem volt barátnőm,nem kerültem be a menőbb társaságokba sem,mindig a hozzám hasonló,előnytelen külsejű,magányos fiúkkal lógtam,senki mást nem érdekelt a társaságom.Bele kell törődnöm,hogy örök szűzként élem le az életemet,akit soha nem fog szeretni egy lány sem.
2014. ápr. 29. 23:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
üdv,egy magas,vékony,vélhetően ronda,lúzer srác
2014. ápr. 29. 23:11
 2/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Amúgy én alacsony és vékony srác vagyok, pluszba még gyógyíthatatlan betegségem is van. Szerintem örülj, hogy egészséges vagy!
2014. ápr. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

En ezt sosem ertettem. Most talan majd azt hiszed, h sorra irjak a privatot a csajok?

A hiba benned van, a szemelyisegedben, nem az alkatodban, nem az arcodban.

Legutolso baratom olyan csunya volt, h csak na. De sportos volt es olyan dumaja volt, h megfekudtem. 3 evig. Na?

Mozoghatnal peldaul? Ja, h sajnaltatni magad kevesebb energia...

Akko' maradj magadnak!

2014. ápr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne azzal foglalkoznod hogy mit gondolnak mások és szerintem mindenkinek más az ízlese az egyik lánynak tetszel a másiknak nem de ez van ezzel nem lehet mit csinálni!!!
2014. ápr. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

MÁR MEGINT A SPORT!

sportolok,edzek rendszeresen,de ennek mi köze az egészhez?ugyanolyan ronda vagyok...

2014. ápr. 29. 23:23
 6/11 anonim ***** válasza:

#2 válaszoló: te nem vagy normális!


Kérdező! Az alacsony önértékelésen lehet segíteni. Javaslom, hogy keress egy önismereti csoportot. Találkozni fogsz olyan emberekkel, akik el fognak téged fogadni, és segíteni fognak abban, hogyan legyél bátrabb az emberekkel.

Nagyon sok nem előnyös külsejű embernek van párja, nézz csak szét magad körül. A titok (eltekintve a sok pénztől, hatalomtól, stb.) az, hogy képesnek kell lenni szeretetet adni és _elfogadni_ is. Akiknek nincs olyan szerencséje, hogy ilyen légkörben nőhettek fel... hát, sajnos felnőttként kell megtanulniuk.

Van kiút ebből, de tenni kell érte. Fel a fejjel!

2014. ápr. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Valaszom a privat uzenetre: Akkor hogy lehetsz vekony? A sakk es a gombfoci most ne szamitson sportnak.

A nyafogasod a baj. Ez nem kell a csajoknak. Sajnaltatod magad...

meg ez a nick is... Var a temeto... Grat.

2014. ápr. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
konditeremben edzek,de ez miért vonja maga után azt,hogy nem lehetek vékony??az vagyok,van rajtam egy szálkás izomzat,de vékony vagyok.
2014. ápr. 29. 23:29
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Minek irkalsz privatot? Ez egy forum, irjal ide!

A STILUSOD a baj ember! Ugy rinyalsz, mint egy kislany.

Valtoztass magadon, az melo am...

2014. ápr. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ezt gondolod magadról,biztos igaz is!
2014. ápr. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!