Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nimfomániás vagyok a páromhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nimfomániás vagyok a páromhoz képest?

Figyelt kérdés

Én naponta akár többször is tudnék szexelni, egyszerűen imádom.. Neki viszont heti 1-2 is elég lenne.

Beszéltünk már róla, de a kompromisszum csak annyi, hogy érjem be én ennyivel, és nem értem, miért jobb az ha én mondok le róla mintha ő is bevállalná, hogy akkor mondjuk heti 3, esetleg 4.


Valaki volt esetleg hasonló helyzetben?



2016. márc. 13. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Mennyi ideje vagytok együtt? Ha csak pár hónapja a heti 1-2 nagyon kevés. 10 év után nem rossz :D keressetek kompromisszumot vagy szakítsatok, ilyenkor szokott megcsalás lenni a vége.
2016. márc. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Irdd le melyikőtök milyen nemű!
2016. márc. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
#2 A nimfománia női kifejezés, férfira nem használják...
2016. márc. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebből megcsalás vagy szakítás lesz...
2016. márc. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nincs olyan, hogy nimfomániás valakihez képest.A nimfománia egy pszichés betegség, vagy van, vagy nincs. Attól még, hogy naponta többször kívánod a dolgot, az nem nimfománia. Szerintem csak eltérőek az igényeitek, ennyi. Ha nem képes kompromisszumot kötni, akkor ez idővel csak rosszabbodni fog, és feszültség fog keletkezni köztetek. Ezt még most kéne idejében elrendezni.
2016. márc. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Fiú vagy lány vagy?

Szerintem, a pároddal kell megbeszélned, hogy ezek az igényeid és vegyen komolyan. Különbözőek a szexuális igenyeitek, ilyenkor meg kell találni az arány középutat, közösen!

2016. márc. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem. Ezt eltérő szexuális igénynek nevezik.

Mennyi idősek vagytok? Mióta vagytok együtt? Ez korábban, a kapcsolat elején is így működött?


Ha korábban gyakoribb volt a szex akkor vagy elhidegülés az oka, vagy valamilyen rejtett betegség (pl cukorbaj).

A elöbbire lehet megoldás az új környezet, új pózok, új szexis ruhák, az utóbbira pedig az orvos.

2016. márc. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#2 A nimfománia női kifejezés, férfira nem használják...



Ezt nem tudtam, köszönöm! :) De akkor férfiak esetében mit használunk? :O


#2

2016. márc. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Férfiaknál nincs ilyen jelenség, ez kifejezetten női betegség lehet. Van ugyan szexfüggőség, de az más jellegű dolog, az előfordulhat férfiaknál,nőknél egyaránt.
2016. márc. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Na ez a kapcsolat se fog sokáig tartani. Eleve hülyeség kompromisszumhoz kötni a szexet.
2016. márc. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!