Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nimfomániás lennék? 20 L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nimfomániás lennék? 20 L

Figyelt kérdés
Barátommal elmentünk swinger klubba, mert már többször volt olyan, hogy csatlakozott hozzánk pasi és csaj is és pár, így elmentünk kipróbálni, milyen lehet a grubben. Nagyon izgató volt a szitu, hogy 4 pasi(barátom+3 pasi)kényeztetett egyszerre, bár igaz idősebbek voltak, és külsőre nem jöttek be, de izgatott nagyon, amikor egyszerre velem törődtek és én is velük. Otthon elgondolkodtam, mi van ha szex függő(nimfomán) vagyok, barátom azt mondta ez még nem szexfüggőség, csak szimplán kíváncsiság.

2015. nov. 6. 22:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
A nimfománia és a szexfüggőség két külön dolog.
2015. nov. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Nem semmi! Szerencsések vagytok párocskáddal. Te, hogy ő ezt engedi, ő, hogy te élvezed. ;)

33F

2015. nov. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
hűűűű ez nagyon bűzlik nekem. Akkora kamu mint ide nagykáta! Egyenlőre ma te vagy az orszkáros nálam! :))
2015. nov. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
20 évesen nem lehet valaki ennyire hülye... A szexfüggőség drága kérdező egy olyan betegség, amelynek a lényege, hogy a szexeléssel nem tudsz betelni, állandóan szexelni akarsz, nem tudsz kielégülni stb... Nem pedig az, hogy bevállalós vagy...
2015. nov. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

#4: az a nimfománia. a szexfüggőség, csillapíthatatlan, kontrollálhatatlan nemi vágyat jelent, és hogy az életed ekörül forog.


szerintem ennyiből, amit írtál egyik sem vagy.

2015. nov. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Fuggsz a sajat fantaziadtol. Ez nem ujdonsag :))
2015. nov. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
5: a nimfománia a női szexfüggőség.
2015. nov. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
11%
Ha randizol velem, akkor szexfüggő vagy, ha nem, akkor nem. Ilyen egyszerű.
2015. nov. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
Huha... Tenyleg komoly?? Viszont ha engem nem izgatna a pasi nem elveznem h engem megdug...
2015. nov. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Grubben XD XD XD Legalább írni tanulj meg kamus fiú.
2015. nov. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!