Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nimfomániás lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nimfomániás lennék?

Figyelt kérdés

Imádom a szexet, mind fizikai mind lelki síkon, úgy is képes vagyok az orgazmusra, ha nem érek magamhoz.

Több éves kapcsolataim szoktak lenni (jelenleg épp 2 éves van), és sosem léptem még félre. A mostani párom a legjobb barátom is egyben, tud mindent a dolgaimról.

Naponta rengeteget gondolok a szexre, napi 1-2szer kell legyen, és emellett még magamra is igényem van. Ha meglátok egy nekem tetsző srácot, azonnal beindul a fantáziám, akár munkában is, és így nehéz koncentrálni.

Állítólag nagyon erős kisugárzásom van, nézésemből, mosolyomból süt a szexualitás, kb naponta állítanak meg az utcán, munkában ajánlatokkal.

Emellett nagyon visszafogottan öltözök, nem kelletem magam, szinte nem is sminkelek. Olyan az arcom, akár egy kislánynak, viszont az alakom nagyon nőies. (Majdnem megvan a 90-60-90)

Sajnos pár napja is egymásba botlottunk egy sráccal akivel megtárgyaltuk, hogy nem lenne rossz a dolog (kb nem is ismerem), csak a páromra való tekintettel nem kötöttem ki a lakásán. (Igen, a párom tud róla)

Ami a legjobban zavarja a páromat, hogy a férfiak mellett vonzanak a lányok is.


Pszichológus? Vagy mit csináljak?


Igen, szegény páromnak aztán van türelme :(


2015. okt. 30. 22:41
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
21N
2015. okt. 30. 22:41
 2/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak fiatal vagy, és majd lehiggadsz.
2015. okt. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Erdekes egy lany vagy:D
2015. okt. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A nimfománia egy betegség. A nimfomán nők nem képesek az orgazmusra.
2015. okt. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4, Tévedés, képesek. Csak nem ad nekik lelki kielégülést.
2015. okt. 30. 23:03
 6/17 anonim ***** válasza:
DE jó lenne ha lenne egy ilyen barátnőm, aki ennyire hiperaktív :(
2015. okt. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet veled, kielégülsz lelkileg?
2015. okt. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem, de szerintem ez egyértelmű
2015. okt. 30. 23:08
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Mintha ezt már tegnap is megkérdezted volna. Azóta változott az öndiagnózisod?
2015. okt. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Sem pszichológus, sem nő, sem nimfomán, sem feminista nem vagyok, mégis úgy gondolom ez egy nemlétező betegség. Legalábbis önmagában nemlétező. Egy egyszerű skatulyának tartom, amibe a szexuálisan hiperaktív, szexfüggő, vagy valamilyen pszichés problémából eredően túlfűtött nőket egyaránt be lehet pakolni. Férfiaknál pl. miért nem hallottam ilyen kórról, nagy "halmazról"?

Szerintem te szimplán hiperaktív vagy, de amíg ezt képes vagy helyén kezelni, addig nincs semmi gond.

2015. okt. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!