Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szexeltetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szexeltetek már sráccal azért, mert a barátnőtök, vagy ismerősötök "ajánlotta"?

Figyelt kérdés

Miért ajánlotta, nagy méretekkel rendelkezett a srác, szűz volt, vagy annyira jól szexelt?

Tényleg olyan jó volt a srác, mint ahogy mondták?

Hány évesek voltatok és hányadik partneretek volt?


2016. márc. 13. 15:27
1 2
 1/14 VirágésBence ***** válasza:
Egyszer én ajánlottam egy barátnőmnek egy haveromat, mert mondták, hogy rohadt jó technikája van és nagy neki, beajánlottam, dugtak háromszor aztán a srácnak barátnője lett és megszakadt a dolog. Részleteket nem tudok, de elvileg jó volt, gondolom nem véletlenül ismételtek.
2016. márc. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az ajánlotta nálad a bemutatta szinonimája? Nem csak egy jó könyvet , receptet, filmet stb lehet ajánlani?
2016. márc. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

Hát, így kimondottan nem, hogy ajánlott volna bárki is egy pasit. De olyan előfordult, hogy hallottam korábban egy srácról dolgokat, ráadásul alapvetően jó dolgokat, szóval hogy nagy van neki, meg az ágyban is ügyes. Aztán később úgy alakult, hogy én is összejöttem vele...


Most 30/N, ez úgy 10 évvel ezelőtt volt.

2016. márc. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

olyan már volt velem, hogy rám írt egy lány, hogy hallott rólam és szívesen átjönne.. szóval van ilyen :)


28/F

2016. márc. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Ajánlana nekem is valaki egy jó nőt? Olyan egyedül vagyok.Használati útmutatót is kérek hozzá, mert az ismerkedéssel nem szeretnék bajlódni.
2016. márc. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Itt vagyok en;) #5
2016. márc. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
ebből is látni, hogy milyen elkeseredetten primitívek a nők
2016. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ilyen, nem akarom leírn a részleteket, de életem egyik leg$zarabb szexe volt.

Az ismerőstől csak annyit kérzedtem utána, ha ilyen a jó, akkor milyen lehet a rossz?

2016. ápr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
igen
2016. ápr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
engem nyalás miatt "ajánlottak". igazából nem volt ajánlás csak mesélte az lány a barátnőinek és maguktól irtak :) f26
2016. jún. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!