Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek belefér? L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belefér? L

Figyelt kérdés

Na szóval. Én szingli vagyok. Van egy barátom, aki nem.


Van úgy, hogy telefonon beszélünk. Kérdezi, hogy mit csinálok. A válaszom pl., hogy semmit, most ébredtem, még az ágyban vagyok. Ilyenkor hozzáfűzi, hogy most nem lenne rossz mellettem feküdni. Tehát, hogy mit csinálna velem, mi lenne jó, miket művelnénk, agyhúzások. Nem részletezem tovább. Meg alapból is van szinte mindig valami megjegyzése, bókolása.


Hülyülésnek veszem. Belefér?


2016. márc. 13. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát...szerintem inkább szándék van mögötte
2016. márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Majd ha megtudja a barátnője, akkor ne csodálkozz, ha húsklopfolóval nyakon vág.

Mellesleg ha már kérdezned kell, akkor szerinted sem fér bele.

2016. márc. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1 Lehet, hogy van, de én nem veszem komolyan. Vicc!
2016. márc. 13. 16:02
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha viccnek tartod, miért engeded, hogy ilyeneket mondjon neked, miközben tudod, hogy barátnője van?... ha te lennél a barátnője akkor meg másnak mondaná ezeket ;)
2016. márc. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#2 Látom a zöldszemű szörny téged is megszállt.

A barátja ilyen típus. Egy esetben változna meg, ha bezárná a pincébe. Ezzel az erővel boldog-boldogtalan elverhetne az utcán a barátnője. Szép megoldás. :D

2016. márc. 13. 16:09
 6/12 A kérdező kommentje:

#4 Nem vagyok az anyja, h megmondjam mit csináljon. Felnőtt férfi, tudja, h mit csinál, övé a felelősség.

Barátnak jó, párnak nem..!

2016. márc. 13. 16:11
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem pont szingli csajjal nem stílusos foglalt srácnak így mókáznia. Párkapcsolatban élő csaj ilyenkor játékosan vissza tud válaszolgatni, hogy van aki gondoskodik a leápolásáról, nem hiányzik neki más az ágyba, szingli csajnak viszont szánalmas azt mondani, hogy van vibrije, vagy hogy vannak egy éjszakásai, de az is, ha csak csendben marad.


Főleg akkor nem elegáns foglalt srácnak így húznia csaj agyát, ha tudja hogy a csaj kicsit belé van esve.

2016. márc. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 Tudja, h csak kapcsolatban megyek bele szexualitásba, így egyrész nem mondhatom azt, hogy nincs hiányom, másrész viszont így tudja, vele nem is mennék bele.
2016. márc. 13. 16:24
 9/12 anonim ***** válasza:

nos, lehet, hogy a passzivitásodat bátorításnak veszi, még ha mondtad is neki, hogy csak kapcsolatban mész bele szexbe. sok csávónak ez nem esik le. ráadásul reménykedhet, hogy esetleg összejössz vele, így szerintem kb. a csávó hülyítésének minősül.


másrészről pedig mégiscsak kapcsolatban vagy. téged nem zavarna, ha a pasidnak írogatnának ilyet, és ő meg nem állítaná le az illetőt?


én biztos közölném vele, hogy csak barátok vagyunk, és vagy tartsa tiszteletben ezt, vagy akkor ne beszéljetek többet.


28F

2016. márc. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nőként mondom. Nem minden pasi ilyen.

Nekem rosszul esne, ha a párom ezt csinálná. Szakítanék. Mondjuk én jól meggondolom, h kivel jövök össze.


Felnőtt ember. Neki van kapcsolata, nem nekem. Ha belement, neki kell tartania magát. Én viccnek veszem, de gondolom nem csak velem csinálja ezt. Szóval most akkor el kell zárni minden nőneműtől, mert ő nem bírja korlátozni magát? Ez nevetséges! Nem a lányokban van a hiba, ő megy más után, senki sem fog pisztolyt a fejéhez.!

2016. márc. 13. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!