Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanátok valakinek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok valakinek ha kiderülne hogy súlyos betegek vagytok?

Figyelt kérdés
én nem mondanám el senkinek

2014. jún. 13. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
én elmondta, de nem érdekel senkit
2014. jún. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
m
2014. jún. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Bukor Peti ***** válasza:
én tuti elmondanám. persze csak közeli hozzátartozók
2014. jún. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az én esetemben se sűrűn érdekelne bárkit is.
2014. jún. 13. 18:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Én titokban tartanám, nem akarok másokat ezzel terhelni.
2014. jún. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Pain for Pleasure ***** válasza:
Igen, elmondanám, de csak a közeli családtagoknak és a páromnak.
2014. jún. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy érezném magam. ha nem fáj és feldobódok, hogy már csak kevés van hátra és ki akarom használni az időt, akkor senkinek. ha nagyon megviselne, és nem lenne kedvem semmihez, akkor van vagy 3 ember, akinek elmondanám.
2014. jún. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én el innám meg k_rváznám az összes pénzemet még mielőtt meghalnék, amit elég furcsa szemmel nézne egy jó pár ember. És mikor érezném hogy az utolsókat rúgom, akkor 1-2 embernek elmondanám, de csak a hozzám legközelebb állóknak.
2014. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Természetesen. A családomnak. Joguk van tudni, szemét dolog lenne tőlem csak akkor kész tények elé állítani, ha esetleg komolyabbra fordul a helyzet.
2014. jún. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elmondanám miután feldolgoztam. Jó is, hogy kiírtad ezt a kérdés. Ideje lenne kivizsgáltatni a nyakamon a megnagyobbodott nyirokcsomómat.
2014. jún. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!