Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit érezhet irántam? Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam? Mit gondolhat?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, akivel már régóta ismerjük egymást, jóban vagyunk. Amikor még volt barátnője bepróbálkozott nálam, hogy feküdjünk le, de nem hagytam. Mindig mindent elmesélt, hogy mennyire hiányzik a barátnője, hogy mennyire szereti. De a csaj visszaköltözött spanyolba. Én szeretem őt. Miután a csaj visszament, rá 3 hónapra lefeküdtünk, de utána nem akarta hogy ott is aludjak. Nyáron kicsit összevesztünk és 4 hónapig nem beszéltünk, de most megint jóba vagyunk, de már nem beszél annyit, nem mondd el semmit, de ugyanúgy összejárunk, le is fekszünk, de most nem küld el, most mindig marasztal, hogy maradjak ott, illetve hogy ő maradhasson nálam aludni, mindig aggodalmasan kérdi, hogy kedvelem-e (ezt a balhé előtt is mindig megkérdezte). Tudom, hogy a legjobb barátjával (orosz csaj, aki az exe is) folyton lefekszik, és vele nagyon jól elvan. Sokszor ír nekem esténként hogy jöhet-e, vagy hogy együnk valamit. de nemrég azt mondta unalmas vagyok (nem beszélek sokat), illetve hogy van rajtam egy kis felesleg és tornázzam le illetve az eredeti hajam (göndör) nem túl jó nekem. és most aggódom. mitől változhatott meg ennyire? miért akar velem aludni mostmár? és miért panaszkodik állandóan a kinézetem miatt (a barátnője 3x akkora volt mint én, nem túlzás), holott máskor azt mondja, hogy pont tökéletes az alakom, és a göndör jó nekem? mit érezhet irántam? (nem merem megkérdezni, tudja hogy szeretem, ebből volt a balhé, de most azt hiszi már nem szeretem, ő az első igazi szerelmem

20L



2016. márc. 14. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a puncid kell neki és ezt szépen ki is használja. Tudja,hogy meg vagy őrülve érte és kb. a r.bancának tart. Ennyi,bocsi,de nem volt kedvem szépen megfogalmazni.
2016. márc. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem is hanyagolnod kéne,ha valóban szeret,akkor mindent meg fog tenni azért,hogy vele legyél.A helyedben abbahagynám a vele való szexet.Van még hal a vízben,amúgy is,csak meg kell találni. :)
2016. márc. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit nem adnék egy ilyen aranyos, habár naiv lányért, aki ennyire szeretne. Nem rosszból írtam. :) Aranyos lehetsz. :)


Inkább hanyagold a fenébe. Erkölcstelen, amit művel és már-már undorító, hogy ilyen mód viselkedik és kritizál. Önös érdekei vannak téged illetően, semmi jóra nem számítanék a vele folytatott kapcsolatban. Ahogy írta a 2. válaszoló, van még hal a vízben. Ennél rosszabbat aligha foghattál ki. :/

22/F

2016. márc. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak gondolj bele. Ha te őt szereted, akkor is bánnál vele úgy ahogyan ő bánik veled? Valoszinuleg nem, mert szereted és nem akarnál neki fájdalmat okozni, megbántani, bunko lenni stb. Ha nincs ló megteszi a szamár is - kb ez a közmondás jutott az eszembe ahogyan vegig olvastam h viselkedik a srác veled. Ez az ő részéről nem szerelem. Megéri még több időt belé fektetni és tovább remélni, hátha azt fogja érezni irántad amit te iránta és nem pedig csak "egy jo alkalom h ne unatkozzak"-ra használni?
2016. márc. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kényelmes vagy neki. Most gondolj bele. Egy csaj, akit régről ismer, de nem a barátnője, ergo nem kell neki tenni a szépet, de készségesen megjelenik ha a srácnak épp nincs más dolga, és szexelni vágyna. Te írtad, hogy már nem beszél meg veled mindent, szinte nem mond el semmit, ebből egyértelmű, hogy már nem igazán tisztel, már nem érdekled. Nem szeret téged, de hát minek is szakítaná meg veled ezt az egyszerű, kényelmes kapcsolatot?

Keress mást, ez egy barom, akit nem érdekelsz.

2016. márc. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, az a baj, hogy nincs más barátom rajta kívül..
2016. márc. 14. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!