Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexmentesség tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexmentesség tényleg negatívan hat a testre és a szervezetre?

Figyelt kérdés

Amit elöljáróban tudni kell:

Még sohasem voltam nővel, mert akivel az első megtörtént volna, az elutasított, mikor lehúzta a boxeremet és meglátta kukimat. Azt mondta nagyon kicsi és vézna, ezzel nem lehet kielégíteni a nőket.

(Megmértem, 14-15 cm hosszú, és olyan 4-4,5 cm vastag.)


És ami azt illeti, már egy ideje magas vérnyomásra kell szednem a gyógyszert is, rettenetesen feszült vagyok jelentéktelen nehézségek mellett is, és őszintén szólva maszturbálásnál az erekcióm sem a régi. Lassabban, nehezebben áll fel, és nem is olyan kemény, meg kevesebb sperma jön, mint eddig.


Szerintetek megérné elmenni egy prostihoz szexelni, hogy kicsit regenerálódjak? Mert hát ismerkedni nem sok önbizalmam van, pláne az eset óta. (Alapból sem vagyok valami jóképű - inkább aranyosnak mondanak, mint macsósnak - , de azóta szinte félek odamenni a nőkhöz.)


27/F



2016. márc. 16. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


A te esetedben egy trauma történt, ami a lelkedre hatott negatívan. Fizikailag valószínűleg semmi bajod nincsen, egy pszichológust érdemes lenne felkeresned, mert tudna segíteni.


Megnyugtatlak, a méreteiddel semmi baj nincs, a csaj egy idióta p*cs@ volt. Ez a méret mindenre elég (hidd el nekem :))


Szerintem prosti helyett inkább pszichológushoz menj, hosszú távon jobban jársz :) És nehogy azt hidd, hogy feltétlenül macsónak kell lenni ahhoz, hogy csajt szerezzél, én 163 cm magas vagyok, szerinted nem azt hittem, hogy sose lesz csajom? De lett, és a 15 cm-emmel olyan a szex, hogy ihaj!


Ha van kérdésed, keress bátran privátban :)


23/F

2016. márc. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Secret184 ***** válasza:
Én is a traumára tippelnék. 25 évesen még nem voltam nővel sose olyan értelemben, mégis eljárkálok edzeni és nincsen gond az egészségemmel. És nem vagyok aszexuális, nagyon is igényelném a szexet, szóval nem ezért. Pszihológus vagy szexológus, nem tudom melyik kell ilyenkor.
2016. márc. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Kit érdekel hogy ennyire életképtelenek vagytok?!


Milyen regenerálódásról beszélsz? Egyértelműen beteg vagy már! Ennyit nem vagy képes felismerni!

És mégis mikor akartál dugni? Ha már fel sem áll?

2016. márc. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, kedves 3. így kell ezt csinálni! Nincs még elég szar hangulata! Tudod mit, adjunk a kérdezőnek szikét, hogy eret vághasson magán! Te aztán értesz a tanácsadáshoz!
2016. márc. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Önbizalmat kellene gyűjtened és ismerkedni a világban, tudom így leírva egyszerűen hangzik, de mást nem tehetsz, össze kell szedned magad.
2016. márc. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!