Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Van köztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Van köztetek olyan, aki képes lenne szex nélküli kapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

2015. szept. 13. 13:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Igen. Igazából inkább gyöngédségre vágyom mint szexre. Simogatás, csókok, ölelések, nekem ezek a fontosabbak.

18/m/f

2015. szept. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem szükséges a szex, viszont a kielégülés fontos. A kielégülés pedig számos más módon megtörténhet. Nálam például utolsó szempont szex, pedig nem vagy aszexuális, sőt eléggé nagy a szexuális étvágyam, vagyis gyakran igénylem a kielégülést, bár mér nem volt barátom, és szexuális kapcsolatom sem volt még fiúval. :D Ennek ellenére azt mondom, számomra az utolsó helyen áll ez a dolog. Sokkal fontosabb a szerelem, a szeretet, az érzelmek, a kedveskedés, a megértés, az összebújás, a gyengédség, a romantika, a vágyódás a másik iránt, a sok beszélgetés, a közös téma, és még számtalan dolgot felsorolhatnék. Szerintem ezek a dolgok egy jó, és mély kapcsolat alapjai. A szexualitás megélése pedig ezeknek a dolgoknak a csúcspontja, a kiteljesedése, mivel akkor átadjuk magunkat teljesen a másiknak, és eggyé válunk testi és lelki értelemben is. Nem feltétlenül szeretkezésről beszélek, hanem szimplán a szexről. Ahhoz is kell a bizalom, a teljes odaadás, vagyis annál is mélyebb dolgokról van szó. Bocsi a kisregényért! :D 20/f
2015. szept. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak az análra gondolsz akkor igen.
2015. szept. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érted hogy dugás nélkül, úgy igen, az nekem nem feltétlenül szükséges, de ha úgy érted hogy mindenféle testiség nélkül, úgy nem.

26/F

2015. szept. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen, úgy értem, hogy közösülés nélküliben. Simogatás, ölelés, összebújás még belefér, csak a közösülés van kizárva.
2015. szept. 13. 19:42
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Huhh én nem tudnék, nekem a párkapcsolathoz hozzátartozik a szex is... hogy együtt vagyunk testileg és lelkileg is, annélkül inkább haverkodásnak mondanám a dolgot
2015. szept. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szex nélkül nem menne a párkapcsolat.
2015. szept. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
en kepes lennek ra...mivel torodesre es odafigyelesre vagyom, nem feltetlen szukseges ahhoz szex hogy jolerezzem magam valakivel
2015. szept. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nem, kell a szex.
2015. szept. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem menne. Számomra a gyengédség és odafigyelés mellé kell a testiség ezen formája is. Nem csak a simogatás. És a párom is így van ezzel. Bár egyszer kipróbáltuk h meddig birjuk anélkül h szó szerint egymáshoz ne érjünk :D hát 2 óra ment csak, és ő tört meg :D az olyan édi volt xd filmnézés közbe ő a kanapé egyik sarkába én a másikba :D aztán kiment inni, majd a kanapé hátafelől megölelt és azt mondta, hogy ennyi volt ez a buta játék :D utána nemsokkal már jött az ami nem publikus....szal nem, abszolút nem tudnék a szex nélkül kapcsiba lenni, az már haverság lenne.
2015. szept. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!