Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális, van aki szintén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, van aki szintén így van a párjával? Működhet így egy kapcsolat? Egészségesnek mondható?

Figyelt kérdés
barátommal hároméve vagyunk együtt, és évente, ha 1-2x fekszünk le egymással. Igazából nem akarjuk elsietni sem, mert akkor mit csinálunk majd a későbbi együtt töltött évek során? mindketten húszak vagyunk. A barátom nem akarja, hogy fogamzásgátlóval tömködjem magam, annyira én sem. Óvszernél meg folyton félek, hogy kilyukad. Így soha nem tudjuk, leglaábbis én élvezni a szexet. amúgy orgazmusom sincs, meg mindig fáj a behatolás, benne lehet a pakliban az, hogy ritkán csináljuk. Nem?
2016. márc. 16. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Normális? Kinek? Nekem nem lenne az. Nem szokott csak úgy kilyukadni egy óvszer. Számtalan alakalom során én pl egyszer sem tapasztaltam. Ha még is észrevennétek, arra is létezik megoldás.

Azt ajánlom nyugodj meg és kezd el élvezni a 20as éveid :D

2016. márc. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
évente 1x-2x?? ez komoly??
2016. márc. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az első pár alkalom mindig fáj. Most ehhez tedd hozzá hogy kihagysz egy évet a kettő között. Szerintem nem egészségesnek mondható de ha nektek ez így megfelel senkinek semmi köze hozzá.
2016. márc. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem normális, de a saját paranoiátok a ti bajotok. Szerintem nagyon buták és tudatlanok vagytok.
2016. márc. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha heti 1,2 irsz az még talán normális bár fiatalon az is kevés
2016. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Abszolút nem normális!!! Az évi egy-két alkalom még 60on felül is abnormális nem hogy 20évesen. Erre rá fog menni a kapcsolatotok. Előbb vagy utóbb valaki félre fog menni! A gumi nem lyukad ki! Persze, hogy nincsen orgazmusod hiszen nem ismered a testedet, és a barátod sem a tiédet! Ne legyél meg lepve ha nem tud kielégíteni úgy hogy fogalma sincs mi a jó neked és te sem tudod milyen pózban, hogyan tudsz elmenni. A fogamzásgátlótól pedig nem lesz semmi bajod, szedi pár 100millió nő a világon és még senki nem halt bele. Már vannak olyan tabletták, amiknek szinte nincs is hormon tartalma. Nem bántásból írom, de igaza volt itt az egyik válaszolónak, aki azt írta, hogy tudatlanok vagytok. Te is meg srác is üljön le beszélgetni a szexről egy baráttal/barátnővel, vagy legalább a szüleitekkel.
2016. márc. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
az elfelejtettem írni, hogy orálisan ki szoktuk elégíteni egymást, előtte előjáték van. Én nem vagyok tudatlan, tudom, hogy nagyon ritkán lyukad ki az óvszer, csak ha ne adj isten még is, anyám leveszi a fejem, mert egy hárpia. Egyszerűen ezért sem tudok ellazulni, mert a folytonos korlátokban nőttem fel. Én nekem nem lenne bajom a f. gátlóval, csak a barátomnak van az a nagy berögződése, hogy az tönkre teszi a szervezetet, meg majd nehezen esek tőle teherbe. Már mondtam neki, egy példát az egyik barátnőmről, aki szintén szedi, hogy semmi baja tőle, ráadásul most én is szedek, de nem teljesen f.gátló az, a betegtájékoztató szerint csak az a mellékhatása. Azért kell szednem mert PCO betegségem van. És eddig semmi bajom a hormonoktól, fejem se fáj, pedig az gyakori mellékhatás. sZóval erről ennyit. Csak értetlen, túlságosan félt. Szóval marad a gumi.
2016. márc. 16. 19:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Szóval még fogamzásgátlót is szedsz, mégis a gumi miatt aggódsz. Itt tényleg vannak bajok.
2016. márc. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha kiszakad a gumi akkor még mindig ott van a 72órás tabletta! A földön élő több milliárd ember megtudja oldani! Nem értem miért kell ezen ennyi görcsölni! Mi van ha mégis ki szakad a gumi. Mi van ha holnap elüt egy autó? Akkor nem mentek inkább az utcára?
2016. márc. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mondom hogy nem rendes fogwmzásgátlót szedek. Nem arra való kifejezetten. Mit êrtetlenkedtek
2016. márc. 16. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!