Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen hosszabbnak mondható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen hosszabbnak mondható kapcsolatban a gyakori szakítás most jó dolog, vagy rossz? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, akinek nagyon sokáig nem volt kapcsolata. Mielőtt lett volna neki, mi nagyon jóban voltunk, sokat beszélgettünk ilyesmikről. Igazi stabil kapcsolat párti a pasi, ezért is nem értem hogyan tudnak így lenni a barátnőjével. A pasi a barátnővel való összejövetel előtt erősen vonzódott egy másik nőhöz. Sejthető volt hogy nem volt túl rajta, amikor a barátnőjével összejött.


Másfél éve vannak együtt, úgy, hogy nagy távolságra élnek egymástól, van hogy eltelik 1 hónap is, hogy találkoznának. Eddig a kapcsolatuk alatt több alkalommal (3-4) szakítottak, ami tartott pár hétig, és ismét összejöttek. Ez most azt jelenti, hogy a távolság ellenére is szeretik egymást, és nem tudnak szakítani? Vagy pedig pont azt, hogy nem elég erős az érzelem bennük ahhoz, hogy kibírják ezt az időszakot? ( a pasi nem marad örökké távol, munka miatt van messze, de amúgy egy városban éltek a lánnyal). Esetleg az is lehetséges, hogy pont amiatt szakítanak többször, hogy a pasi még nem lépett túl azon a lányon, akihez erősen vonzódott?



2014. dec. 10. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, lehet konzervatív vagyok, de szerintem egy kapcsolatban csak 1 szakítás van méghozzá "A szakítás".
2014. dec. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vergődnek, nem tudják elengedni egymást. Ez már nem szerelem.
2014. dec. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!