Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 év feletti nők! Az utóbbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év feletti nők! Az utóbbi 5-10 évben nőtt vagy csökkent a szexuális étvágyatok?

Figyelt kérdés
2016. márc. 16. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Erősen nőtt :))
2016. márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nőtt, ez egyértelmű. 10 éve csak 16 voltam, hírből sem ismertem a jó szexet és az orgazmust. :D

26N

2016. márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyet ertek elottem valaszolokkal. Igen csak nott. Kielegithetetlen vagyok.


26N

2016. márc. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 B.lacko ***** válasza:

Szinte minden nonek no.. 19 evesen meguntam,hogy h a fiaal lanyok szunte alig elvezik..jottek a 30asok,akik jobban kivanjak, tobbszor es jobbat elveznek.

Aztan kiderut,hogy tenyleg eg es fold egy 30 eves, es egy 20 eves no..abban,hogy mennyire elvezik.

Rossz hirem a 25-30 kozotti noknek,hogy 40-hez kozel meg rosszabb lesz:) nah akkor kattannak meg legjobban a nok..kegyetlen☺ es azt mondjak 30 evesen fele anmyira kivantak☺

2016. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyira nőtt, hogy szinte szétrobbanok a vágytól. 36N
2016. márc. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!