Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lett nagyobb a szexuális...

Nem lett nagyobb a szexuális étvágyatok a terhesség alatt? Nincs utána lelkiismeret furdalásotok?

Figyelt kérdés

Főleg hogy az egyik internetes doki azt írta árt... :(


Ugye utána keményedik a has...


De nekem terhesen olyan "étvágyam" van, lassan a férjem nem bírja... :)


2011. jan. 13. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Az első hónapokban én sem akartam magamra ismerni :) Hogy ártana? Nekem a dokim azt mondta, amíg ő nem mondja, hogy ne, addig nyugodtan... Még az utolsó napokban is összebújtunk... Minden gyerekem normális időre született. A méhösszehúzódások is normálisak, ha nem tartanak sokáig és nem vérzel, nem barnázol.
2011. jan. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hamvas doki erősen spirituális alkat,nekem hiteltelen,nem kell odafigyelni rá,mert butaság,miért is ártana a magzatnak?
2011. jan. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom...

Pedig nem csináljuk vadul, inkább csak úgy bekukucskál a párom... :) Egyenlőre ezzel is elvagyok, és ettől is félek. :S

2011. jan. 13. 15:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne büntesd a férjed hónapokon keresztül (+magadat) csak mert egy internetes orvos szerint (aki megjegyzem,tök egyedül van eme véleményével) árt a szex a magzatnak,mert sokként éri meg.Hát szerintem akkor a népesség 90%-a lenne sokkos idegbeteg :D
2011. jan. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem végig olyan étvagyam van volt, mert hogy még a 36 hétben vok. A férjem már kérdőjelekkel a feje tetején nézett Rám hogy mi van Velem, és amikor Ő már azt mondta nem! mert félti a csöppünket akkor megoldottam magamnak. Az orgazmus kellemes a babának, ilyenkor ringatózik egyet, és hát ami jó a mamának az jó a babának is.......! :)Úgyhogy Ne legyen lelkiismeret furdalásod!! Ez nem bűn! :)
2011. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezért csak irigyelni tudlak, nehogy lelkifurdalásod legyen! Nekem annyira lecsökkent a libidom, egyszerűen nem megy a szex, és ez már az elejétől így van...:(

30 h

2011. jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az elején tiltott volt, de már szabad jó ideje. De sokáig nem mertünk. Most sem mindent, csak lazán. De ma pl kétszer volt, mielőtt elment munkába, majd ebéd után elaludtam, és arra ébredtem, hogy orgazmusom van...
2011. jan. 13. 22:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez is azt mutatja,hogy a tested kívánja a szexet,akkor már ha van lehetőség,a férjeddel együtt éld át az orgazmust nem? :) Nyugi,a babának is kellemes érzés ez.
2011. jan. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az nem szándékos volt :) Csak úgy jött. A férjem addigra már dolgozott :D
2011. jan. 14. 14:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy nem szándékos volt,mert nekem is volt ilyen álmomban :)
2011. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!