Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondolnak a gyönyörű nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnak a gyönyörű nők az átlagos kinézetű pasikról?

Figyelt kérdés
Ha odamegy hozzátok egy átlagos pasi, eszetekbe jut hogy ezt mégis hogy képzelte? Vagy azért meghallgatjátok és ha humoros, még bármi lehet belőle? :)
2016. márc. 16. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Pontosan azt gondolják, hogy mindenki a saját szintjén próbálkozzon.
2016. márc. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem úgy megy az...

Attól is függ, mit gondol saját magáról.

Attól is, hogy mit keres egy pasiban.

Attól is, milyen szöveggel, előadásmódban, magabiztossággal, stb.

2016. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Aki nincs elszállva magától, az nem gondolja ezt kedves #1es. Ha csak úgy odajön hozzám utcán/boltban, akkor mindenképp meghallgatom, mert ezt mindig nagyra értékelem. Igazából aki normálisan jön oda, annak mindig adok esélyt, egy beszélgetés erejéig biztosan, pedig rám is azt mondják, hogy szép lány vagyok.
2016. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Csatlakoznék az előttem válaszolóhoz. Én is mindenkit meghallgatok, kivéve ha úgy jön valaki oda, hogy te biztos el fogsz küldeni, mert nem vagyok álompasi. Volt aki odajött és megkérdezte, hogy van-e barátom, mondtam, hogy igen (és tényleg), erre ő elkezdett nekem papolni, hogy nem kell itt hazudozni, megmondhatod az igazat, hogy nem vagyok elég jó neked. Vagy volt olyan, aki kifejtette, hogy én biztos olyan lány vagyok, aki a szőke herceget várja fehér lovon... Ha így mész oda valaki, akkor semmi esélyed és bocsánat egy este a tizedik ilyen ember után, lehet, hogy rögtön azt fogom mondani, hogy nincs kedvem beszélgetni
2016. ápr. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem oly rég újra szembesültem vele, hogy a külső 1 dolog.... Lehet ő jó csaj, 1 boldogtalan kapcsolatban. Szóval a csajok komálják az olyan palikat, akik oda mernek menni és normálisan meg bírnak szólalni. Egyet ne felejts el (én mindig ezt mondom magamnak) ha megpróbálod és elutasít, akkor legalább tudod mi a helyzet. De ha meg sem próbálod, akkor az tök rajtad múlott. Adj 1 esélyt magadnak, hogy a csajok is tudjanak adni neked 1-et. 33/f
2016. ápr. 1. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Egy ferfinal a fellepes es az ontudatossag a donto. Mindenki lehet igenyes es kellemes tarsasag. Sose agyalj azon, mit gondolnak masok. Adj magadra es ne csinalj baromsagokat. Tedd tul magad rajta, ha nem jon ossze es menj oda a kovetkezohoz. Belejossz. Gyakorlat teszi a mestert. Sok jo csajnak olyan gaz pasija van, hogy sirva fakadnal..
2016. ápr. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Személyszerint..(A saját kinézetemről nem fogok véleményt alkotni, de azért milyen vagyok már hogy gyönyörű nőknek feltett kérdésre válaszolok xd) Ha odajön..eleve nem fogom elhajtani attól, hogy átlagosan néz ki. Egyébként meg van hogy jobban bejön egy átlagos, mint egy adonisz..vagy hát Értitek..
2016. ápr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Csajoktól hallottam pl, hogy izmos meg gyúrós, meg hú de szép , hú de jó. De még is olyan, mint a zsiráf, jó jó, de otthon nem kéne.....
2016. ápr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én külső ábrázatom a mocsári teknős és a varacskos disznó rosszul sikerült keverékével azonos!

Egy rendezvényem megláttam egy Istennőt: a díszkandúrok gyűrűjéből alig látszott ki, mégis odamentem hozzá, mert egy ilyen - hozzám hasonló - rondaságnak igen szép nőt kell választania a gyerekei anyjának, hogy a kölykeivel ne riogassák a többi gyereket...

És a "csoda" megtörtént: okos nő lévén gyorsan belém szeretett...:D

Azóta is imádjuk egymást!

2016. ápr. 5. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Wow, utolsó, ezt kellemes volt olvasni :) Régóta együtt vagytok az Istennővel?
2016. ápr. 6. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!