Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt hívják féltékenységi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hívják féltékenységi problémának? 22/F

Figyelt kérdés

A barátnőm barátnője telebeszelte barátnőm fejét ilyenekkel, hogy én biztos több lánnyal is találkoztatok, meg hazudgalok. De minden ok nélkül. Raadasul barátnőm barátnőjével sose talalkoztam még, nem is ismerjük egymást.


Barátnőm meg elhitte ezeket, es majdnem szakítottunk, nem mondta meg min durcázik.


Ezt hívják klasszikusan feltekenysegnek? Vagy mi ez? Miert tudták a fejét telemagyarazni? Miert hiszi el ezeket egy olyantol, aki ne is ismer?


2016. márc. 18. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem!Ezt hívják szr kavarásnak! A barátnőd barátnője. Irigy arra hogy ti boldogok vagytok.

Magyarán.Éket akar közétek verni.

2016. márc. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen. Erre is gondoltam, hogy a barátnőm barátnője irigy. El akarja hitetni magával, hogy én csalom a barátnőmet es hogy el ne hidje mae baratnom hogy ilyen jo pasija van, mint én? Mert barátnőm barátnőjének nincsen senki, nem hogy ilyen jó pasi mint én. Azt akarja magával elhitetni hogy barátnőm nem különb tőle. Szerintem csak Ennyi lehet...
2016. márc. 18. 13:28
 3/7 anonim ***** válasza:

1"-vagyok.


Egy logikus kérdést tegyél fel a barátnődnek,illetve kettőt,ha eljut odáig a dolog.

Szerinte,hitelt érdemlő e annak a személynek a szava.Aki ismeretlenül és bizonyíték nélkül vádaskodik.

Erre egy rövid,igennel vagy nemmel lehet csak válaszolni.Ha ezt túl bonyolítja,már mint a válaszadást.Akkor félő,hogy a befolyásolhatósága miatt, bármit mondasz majd neki.Úgy se fog hinni neked.

2016. márc. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat kérdeztem tole hasonlókat, de nem sikerült megfejteni, hogy miért tudta Ennyire meggozni a barátnője...
2016. márc. 18. 13:46
 5/7 anonim ***** válasza:

1"


Ezek szerint.A barátnő van nyerő pozícióban.:(

Akkor nincs más,mint egy szembesítés.

2016. márc. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat alapköve a bizalom, én abban a percben fordulnék sarkon, hogy elkezdenek rajtam sorozatosan olyasmiket számon kérni amit el sem követtem.
2016. márc. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem is csinaltak ilyet, 2x elturtem, harmadik utan atjott beszelni. Szomszed megkerdezte, hogy mi volt az elobbi zaj, "becsapta a huzat a vaskaput"...
2016. márc. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!