Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek meddig lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig lehet bírni a féltékenységi rohamokat?

Figyelt kérdés

Mondok egy pl..

(A húgom barátja).. megpszilta a lány arcát köszönés képen..

Amikor haza mentek mindenek lehordta és még képes lett volna meg is verni őt csak ügye este volt és félt hogy a szomszédok meghallják..

(és még sok más hasonló eset..)


De persze nem ilyen egyébként nagyon normális nem iszik nem dorogozik próbál mindent megadni a lánynak amire szüksége van tehát úgymond jó élete van mellette.


Nem akarja elhagyni mert minden pasinak megvan a saját szeszélye úgy van vele hogy jobbat nem találna nála.

( 1 évig nem voltak együtt addig randizgatott de senki sem tudta levenni a lábáról) És a végén mindig mellette lyukadt ki. (már 8 éve vannak együtt) együtt nőttek fel!

Szerintetek fogja bírni?

Vagy kezdjen el másokat megismerni?



#macskaszemszexkapukotongyerekfeleségférjéletársszerelempárkapcsolatasztronetkocsibicikliszívmegcsaláshüségtáskeresés
2015. dec. 4. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Beteges féltékenykedőtől menekülni kell! Ez legalább olyan rossz, mintha alkoholista lenne...
2015. dec. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A féltékenység nem csak úgy hasra ütés szerűen jön!!!! Van ennek előzménye általában több minden ugye! Ezt se hagyjuk ki!!!


(de azért nem semmi azok a kulcsszavak)

2015. dec. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem bírtam túl sokáig. Alig pár hónap után jött az első szakítás. Aztán ígért fűt-fát, hogy megváltozik stb, és visszafogadtam. Mondanom se kell, nem változott semmi. A vége az lett, hogy ő a nagy féltékeny, csalt meg engem. Volt nagy veszekedés, egyéb durva dolgok, majd otthagytam. Alig 1 évet voltunk együtt.


Ha 8 éve elviseli akkor annyira nem lehet rossz a helyzet.

2015. dec. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az elmesélésed alapján úgy érzem, hogy lényeges dolgok kimaradtak, amikre talán nincs is rálátásod, ugyanis egy egészséges párkapcsolatban nem teregetik ki minden szennyesüket az emberek.


Ha veszélyben érzed a barátnőd, vagy hozzád fordul segítségért, akkor lép közbe. Egyébként meg csak rontana a helyzeten, ha a lány fülébe ültetnéd, hogy jobbat érdemel.

2015. dec. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát, ha

"Nem akarja elhagyni mert minden pasinak megvan a saját szeszélye úgy van vele hogy jobbat nem találna nála. "


nagyon eldugott falu lehet, ahol ennél jobbat nem talál.

a gyerekkori szerelmek nem tartanak örökké, ha már verné is - eljön még majd az az idő.

Szeszélye van minden embernek, igaz, elmebetegsége viszont nincs.

De hát saját életét úgy b_ssza el mindenki, hogy szeretné.

2015. dec. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!