Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak zavar titeket ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak zavar titeket ha a barátnőtöknek előttetek voltak szexkapcsolatai (dugópajtás), egyéjszakásai, vagy több szexuális partnere volt mint nektek?

Figyelt kérdés
2016. márc. 18. 19:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem, minnél tapasztaltabb annál jobb:)
2016. márc. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
nem
2016. márc. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

ha miközben velem van, és nem csinálja mással akkor nem.


A te barátod zavarja vagy mi?

2016. márc. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Mi közöm az előző életéhez
2016. márc. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Zavarna, ugyanis fontos, hogy ilyen téren is hozzám hasonló legyen, és én nem csinálok ilyeneket. Csak azt várom el, amit én is nyújtani tudok.
2016. márc. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
31%

Engem zavarna, de ha ezt megosztja még azelőtt mielptt barátnő lenne belőle, akkor valszeg nem terveznék vele hosszutávu kapcsolatot, csak hasonlót mint amiben ezelőtt is élt.

De ha már egy ideje boldog kapcsolatban élek vele és akkor tudom meg, akkor valszeg elfogadnám, de attól még zavarna.

2016. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

Nő vagyok, de hidd el nekem, hogy zavarja őket. A legtöbbet legalábbis. Szóval jobb nem beszélni róla.

Látod itt is volt aki írta, hogy akkor nem tervezne vele hosszú távra. Na, de mégis miért? Csak a férfinak lehetnek kalandjai, a nőnek nem?

Sajnos Magyarországon a férfiak még mindig elég maradiak. Egyrészről sírnak, hogy nincs ingyen szex, másrészről meg kapcsolatot csak szűz lánnyal akarnak kialakítani, érdekes felfogás.

2016. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Igen
2016. márc. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
41%
Nem, viszont hosszú távra (házasság) én sem terveznék így.
2016. márc. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%

engem nem érdekel az ilyesmi...

ha előtte kis riba.nc volt, de megváltozott és engem nem csal meg, akkor hajrá...

Ugyanolyan joga van neki is élni meg szórakozni mint nekem...természetesen őt se zavarra, én mennyivel voltam:D

2016. márc. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!