Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak zavar titeket ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak zavar titeket ha a barátnőtöknek előttetek voltak szexkapcsolatai (dugópajtás), egyéjszakásai, vagy több szexuális partnere volt mint nektek?

Figyelt kérdés
2016. márc. 18. 19:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
41%
Zavar. Ri***c nem kell hosszútávra. Maximum pár alkalomra jöhet gumival.
2016. márc. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
#10: Ha valakinek ez az élet és a szórakozás, akkor ott értékrend beli problémák vannak......
2016. márc. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
35%

"Nő vagyok, de hidd el nekem, hogy zavarja őket. A legtöbbet legalábbis. Szóval jobb nem beszélni róla."


Igen,a legtöbbünket zavar.Mert nem tudunk megbízni a nőkben,hogy a kapcsolat alatt ilyet már nem fognak csinálni.Az nem baj ha hallgatsz róla,ha a kapcsolat alatt tényleg nem csinálod,mert így bölcsen elkerülöd a fölösleges problémát.De ha igen,akkor hazudsz,és ezért nem bízunk bennetek.

2016. márc. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
80%

Ez mind üres duma. 10 éve vagyok férjnél, soha nem csaltam meg, nem is tervezem. Előtte viszont volt egyéjszakás kalandom, most ettől rosszabb feleség lettem?

És aki hozzámegy élete első szerelméhez, aztán a házasság alatt ébred fel benne a kiváncsiság? Nekem már van összehasonlítási alapom, és tudom, hogy a férjemnél jobbat nem találok. Ennyi.

2016. márc. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
79%

#12: miért ne lehetne szórakoznia?

Ha te elmész egy fesztiválra és látsz egy jó csajt, majd megdugod, akkor király vagy...ha a csaj megy el lazítani egy fesztiválra és az 5 nap alatt lefekszik 2 pasival akkor őt már meg kell kövezni??

Miért gondoljuk azt, hogy nekünk pasiknak mindent szabad, lefeküdni 30 nővel, ha a csaj volt 20 pasival akkor meg már egy rongy??

Ugyanúgy joguk van bulizni meg élni az életüket...ez csak egy hülye társadalmi felfogás amit még a régi rendszer hagyott ránk...

Természetesen van olyan lány aki na, tényleg egy kis ribi, és ugyanúgy megcsalna ha kapcsolatban lennél vele...viszont nem kell általánosítani, attól mert egy nő felszabadult szeret élni és nem az határozza meg az életét, hogy mit gondolnak emiatt róla, azért nem biztos, hogy megfog csalni...


nyugodtan le lehet pontozni, de pasiként is ez a véleményem

2016. márc. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
44%

"Miért gondoljuk azt, hogy nekünk pasiknak mindent szabad, lefeküdni 30 nővel, ha a csaj volt 20 pasival akkor meg már egy rongy??"


Mert sok nőt megdugni teljesítmény. Sok férfival dugni viszont nem az.

2016. márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

"Ez mind üres duma. 10 éve vagyok férjnél, soha nem csaltam meg, nem is tervezem. Előtte viszont volt egyéjszakás kalandom, most ettől rosszabb feleség lettem?"


Nem lettél rosszabb feleség.A nők kis százalékába tartozol.Ettől még nem üres duma,hogy a nők nagy részében nem tudnak bízni a férfiak,mert tudják,hogy milyenek.

2016. márc. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
87%

Engem azért zavarna mert én speciel nem vagyok az aki csak a dugás céljából jön össze nővel. Ez alapján hasonló értékrendű és felfogású társat keresek.

Semmi ítélkezés, mert joga van mindenkinek élni az életét ahogy tetszik és nem feltétlen kell megfelelni a társadalmi elvárásoknak.

Akkor viszont joga van mindenkinek, hogy saját beállítottságához válasszon barátot/barátnőt.

És ha valakinek nem felel meg a bulis parázna életelőzmény akkor ez van.

Az viszont más tészta, hogy ha valaki bort iszik és vizet prédikál alapon osztja az észt, hogy pasinak lehet 100 nője, de a nő meg szűzen menjen férjhez egy kissé életidegen.

2016. márc. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem,és nem is akarom tudni.
2016. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem igenis zavar. Hosszú távú kapcsolatokat akarok, és nekem nem fér bele egy olyan valaki, akinek annyi a szex, mint meginni egy pohár vizet.
2016. jún. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!