Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Szex közben megütni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szex közben megütni egy lányt még belefér?

Figyelt kérdés
Persze ha nő is akarja, egyébként meg semmilyen más körülményben nem emelnék kezet nőre sosem!
2016. márc. 19. 12:38
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
90%
Bocs ha férfiként írok, de én azt tapasztaltam, hogy a nők szeretik a fenekelést, hátulról döngetés közben a hajhúzást, és a kényszerített-irányított orális szexet, enyhe fojtogatást, meg esetenként egy cukormentes pofont. Szerencsére rengeteg nő élvezi ha a férfi alá van rendelve szexuálisan.
2016. márc. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bőven belefér, ahogy már írták ha megvan a bizalom.


Nekem elég masszív sub hajlamaim vannak. Imádom ha egy pasi lefog, húzza a hajam, esetleg elkapja a torkomat és finoman fojtogat. El is fenekelhet, pofozgathat. Szeretem az is ha szorosan megkötöz és úgy játszik velem.


Szerintem ebből nem kell morális kérdést csinálj, pláne ha a párod kéri! A nőkkel szembeni erőszak nem ezt jelenti, hanem ha kihasználod a férfias erődet vele szemben úgy, hogy ő nem akarja és nem tud ellened tenni.


Remélem érhető voltam :)


22N

2016. márc. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,ha kéri tedd meg.

Olyankor ne az erkölcsre gondolj,hanem arra,hogy ettől bevadul.

2016. márc. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor,ha ő is akarja. Szóval igen,belefér. Néha tényleg izgató.

És ezt lányként is így gondolom.

18L

2016. márc. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!
2016. márc. 19. 13:21
 16/32 anonim ***** válasza:
53%
Kétféle nő van. Aki imádja ha pofozzák szex közben, es aki még nem jött rá hogy imádja.
2016. márc. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátnőd szeretné, akkor neki belefér. Egyébként személy szerint engem zavar. Azt szeretem, amikor a fenekemet csapkodja, vagy markolássza erősen, vagy a többi testrészemet, a hajamat húzza, vagy lefog, harap, mondjuk ezeket sem mindig, csak ha olyan kedvem van. A pofonról viszont nekem mindig az jut az eszembe, hogy anyukám, ha nem tudta kezelni a dühét, akkor egy pofonnal intézte el és nekem így olyan nevetségessé válik, aki pofozkodik, anyumat látom magam előtt vörös fejjel toporzékolva. Valószínűleg nem tettem még helyre magamban ezeket az emlékeket, de így lelombozott leginkább ha a barátom ilyen kis pofonokat adott, ugyan azt éreztem, mint anyunál. Szóval nálam személy szerint nem játszik, de a barátnőd biztosan beindul tőle, ha mondja is, hogy ezt szeretné.

24N

2016. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
95%
2016. márc. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
A pofon már nekem sem férne bele számomra megalázó. De a hajhúzás fenékre "pacsi" simán :) de ahogy írták is ha a barátnőd is szeretné semmi akadálya :) 21/l
2016. márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%

Én azzal a lendülettel küldeném el a pasit a büdös fenébe, és megismerkedne a gázspémmel.

21/N

2016. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!