Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nő illata, íze mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő illata, íze mennyire befolyásolja a férfit?

Figyelt kérdés
Például volt már veletek olyan, hogy mondjuk az egyik lány jobban vonzott, mert jobb illata van ( persze naturálisan, mindenféle parfüm nélkül ) és jobb íze mint más lányoknak? Íz alatt persze remélem értitek mire gondolok és nem kell magyarázkodni.. gondolom nem vagytok retardáltak, hogy ne értsétek.. :)

2016. márc. 24. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Olyan volt, hogy edzés után a tusolóban nyomtuk és én hülye kiakartam nyalni.... bleeeehhhh
2016. márc. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jesszus XD neeee...
2016. márc. 24. 14:39
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ezt mondtam én is xD


Persze volt másik véglet is. Exemet szabályosan édesnek éreztem. Soha nem volt a legkevésbé sem visszataszító az íze, sőt kifejezetten vonzott.

2016. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na ez érdekes ! :) köszi a válaszodat.
2016. márc. 24. 14:49
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek.

Szerintem inkább a szerelem, a totális elfogadás a másik fél iránt ami befolyásolja az élményt mint fordítva. Legalább is nálam.


Olyan is volt például, hogy szegényem nem volt felkészülve rám 1-2 hét után hirtelen találkoztunk. Én játszottam vele. Mintha egy oroszlán támadná meg, ő meg ki akart menekülni az ágyból én pedig mintha mindig a súlyos mancsok visszarántanák tartottam. Persze nem állat módjára csak játékból.

A vége az lett, hogy sikerült lehúznom róla nacit xD beleharaptam a popsijába. Diadalmas ragadozóként, erre ijedtébenn fordult egyet és szegényem csupa szőr volt xD


Nem volt ideje és lehetősége se felkészülni rám. De annyira nem érdekelt, pedig általában nem a zsánerem, de őszintén annyira nem foglalkoztatott. A legkisebb fintor nélkül puszilgattam magasra :p

2016. márc. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fú, fesztiválon negyven fokban sátorban se próbálkozz egy asszony illatával... :D Persze, hogy befolyásol, alapvető higiéniás elvárások a nőkkel szemben is vannak...
2016. márc. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a mostani bnőm "íze" jobban bejön mint az exemé. Pedig imádtam nyelvvel kényeztetni, de vhogy a mostani sokkal jobban bejön.
2016. márc. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ízek ide vagy oda, azért sokat számít, hogy mit eszik-iszik az illető + a fehérnemű minősége is.
2016. márc. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

tudományosan bizonyított tény, hogy az illatok és egyéb kémiai anyagok, hormonok, feromonok nagyon is befolyásolják a párválasztást, komoly szerepük van a szexualitásban.

elvben az a szerepe, hogy minél jobban eltérő genetikájú párt találjunk, így az utód génállománya minél erősebb és ellenállóbb legyen.


voltak például olyan kísérletek, hogy izzadt pólókat szagoltattak emberekkel és akikkel a génállományuk jobban hasonlított (különösen rokonok) azoknak a szaga sokkal kevésbé tetszett, mint a minél jobban eltérő génállományúak szaga...

2016. márc. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
van, aki pont ezért nem tartja jó ötletnek a dezodorálást és hasonló túlzásba vitt higéniát, mert ha nem érzed a másik természetes szagát, akkor nem tudhatod, hogy amikor majd megérzed, el fogod-e tudni viselni és tudsz-e vele együtt élni...
2016. márc. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!