Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőket jobban befolyásolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket jobban befolyásolja egy férfi illata, mint a külseje?

Figyelt kérdés
ez igaz?

2014. szept. 5. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem
2014. szept. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
marhaság
2014. szept. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az illatnál elég ha nem kellemetlen, külsőnél nem árt ha vonz is.
2014. szept. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez rám fokozottan jellemző. Persze az összhatás számít, de tényleg az egyik legfontosabb az illat, mármint a saját illata.
2014. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem a jó, természetes illat teljesen levesz a lábamról. A férjemnek régen mindig könyörögtem hogy ne fújkálja össze magát idióta dezodorokkal mert lenyűgöző illata van amúgy is. A külseje ha ápolt az már előny, nem kell nagyon jóképűnek lennie, de azért fontos az összhatás....
2014. szept. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem! NE legyen budos, izaddsagszagu az a lenyeg! A parfum nem szamit, ha nincs.
2014. szept. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, de ha amúgy is bejönne, akkor nagyon be tud indítani. Ha nem jön be, lehet akármilyen illata, nem számít.
2014. szept. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne legyen büdös, de ne legyen olyan parfümszaga, amit méterekről lehet érezni, mert attól öklendeznem kell, akármilyen jó vagy drága parfüm.

A kérdésedre amúgy a válasz egyértelmű NEM. Ha taszító a külseje, egy jó parfüm, jó illat nem tud pozitívan befolyásolni, DE a jó duma, beszélgetésben közös hullámhossz igen!!

2014. szept. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem az illat fontos.

A bör kipárolgása számomra sokat jelent.

Legalább annyira fontos, mint a tapintás.

Nem tudom pontosan leirni miért, de nekem sokkal fontosabb az illat, mint ahogy a többség elöttem írta.

2014. szept. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!