Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Eszméletlen kanos vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszméletlen kanos vagyok egész nap, és az sem segít ha kiverem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Aki azt írja szerezzek barátnőt, dobjon meg egy pár tanáccsal hogyan érdemes elkezdeni!
2016. márc. 24. 20:23
 1/4 anonim válasza:
78%
Szop d le magad!
2016. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Foglald le magad vm nem erotikus ingerrel. Menj ki a napra és szívj friss levegőt. Menj el dolgozni. Vagy ilyesmi.
2016. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Szerezz baratnod. Hogyan?

Járj el otthonról. Szórakozóhelyekre vagy csak szimplán sétálni. Ismerkedj, add önmagad, és megtalálod a párod. :)

2016. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én tegnap 7szer vertem ki ma 5ször tervezem mert este lesz szex. Ha nincsen barinő akkor keres rosszlanyok.hu-n egy jó kis csaj kérj tölle egy szopást plusz dugást közben meg ismerkedj. Ha teheted verd ki vagy dugj mert rövid az élet és élvezni kell.
2016. márc. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!