Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vonzódik hozzám az autósoktató...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódik hozzám az autósoktatóm! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

72 éves és nagyon fiatalos, simán letagadhatna 20 évet, 58 óránál és 630kmnél járok szóval simán mehetnék vizsgára, de mindig azt mondja gyakorlunk még parkolást, mostanában már az órákat se írja be és csak annyit mond hogy neki nem a pénz számít hanem hogy jól vezessek. A múltkor országúti vezetés után kérdezte hogy mennyire vagyok éhes mert ő éhen hal, mondtam hogy hát már én is várom, hogy hazaérjek, erre befordultunk egy étterembe és könyörgött, hogy meghívhasson. Majd egy héttel később már mindennap vezettem, volt olyan hogy reggel is este is. Sose ért még hozzám, ugyanakkor mindig bókol és névnapomra vett egy orchideát. A minap pedig azt mondta velem álmodott,kérdeztem hogy ugyan mit, de azt válaszolta, hogy szégyelli ezt és hogy ő nem pedofil de egyszerűen mindig rám gondol és jól érzi magát velem. Nagyon kiakadtam és félreálltunk, mondtam neki, hogy ez nem normális dolog, de csak annyit mondott, hogy tudja jól és hogy maximálisan az ő hibája. Hazavezettem mert egy kicsit meg is vagyok fázva és 5 perce csöngetett és hozott nekem rengeteg vitamint, orrsprayt és 100-as zsepit. Annyira ledöbbentem, hogy csak annyit mondtam köszönöm és már rohant is. Neki 6 éve meghalt a neje, nekem pedig 3 éves párkapcsolatom van, a párom fel akarja képelni, de nekem muszáj levizsgáznom, oktatót nem hiszem, hogy kellene váltanom, ha már ennyi óránál járok.

Mit csinálnátok a helyemben? Pest 20l



2016. márc. 26. 13:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész el vizsgázni? Már minden jól megy, felesleges a tüzet szítani, a plusz órák pedig nem kötelezöek...
2016. márc. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy írjon be vizsgára.
2016. márc. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam rajta, hogy bemegyek az iskolába és kérek időpontot, de mi van ha majd esetleg berág az öreg mert a háta mögött intézkedek? És esetleg vizsgán nem lesz segítőkész és mit tudom én belefékez
2016. márc. 26. 13:52
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tegyél panaszt és kérj/vizsgázz másik oktatónál.
2016. márc. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha szimpatikus,akkor mi a probléma?Szerezz neki egy boldog órát,a párodnak nem kell mindent tudnia!
2016. márc. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%

Szánalmas idióta. Nem értem mit akar a 72 éves fejével egy 20 éves lánytól. Lehet már fel sem áll neki gyógyszerek nélkül.

Egyébként meg ha nőzni akarna akkor legalább keresne a saját korosztályában. Hagyd amúgy a fenébe, menj be vizsgázni, aztán többet nem látod.

2016. márc. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

5#

Olyan szinten szimpatikus csak, hogy egy tanulóval sem üvölt, jól magyaráz és korrekten tart órát, ez nem jelenti azt, hogy én bármilyen szinten is együtt töltenék vele egy éjszakát, a gyomrom felfordul ettől.

2016. márc. 26. 14:01
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor magyarázd el neki,lehet félreért téged!
2016. márc. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Lehidalok, hogy mennyi álszent ember látogatja ezt az oldalt...

Egyébként simán felállhat a cerka 72 évesen gyógyszerek nélkül is, az életmód sokat javíthat/ronthat az erekción.

Kérdésedre válaszolva:vizsgázz le, oszt jónapot az öregúrnak. ;)

2016. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy szeretnél már vizsgázni és kérjetek időpontot! Elvégre azért jársz oda! Ha vizsga után keres, akkor már könnyebb a döntés. Azért gondold meg, mit fogadsz el tőle (pl. ingyen órákat, ebédet).
2016. márc. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!