Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vonzódik hozzám az autósoktató...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódik hozzám az autósoktatóm! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

72 éves és nagyon fiatalos, simán letagadhatna 20 évet, 58 óránál és 630kmnél járok szóval simán mehetnék vizsgára, de mindig azt mondja gyakorlunk még parkolást, mostanában már az órákat se írja be és csak annyit mond hogy neki nem a pénz számít hanem hogy jól vezessek. A múltkor országúti vezetés után kérdezte hogy mennyire vagyok éhes mert ő éhen hal, mondtam hogy hát már én is várom, hogy hazaérjek, erre befordultunk egy étterembe és könyörgött, hogy meghívhasson. Majd egy héttel később már mindennap vezettem, volt olyan hogy reggel is este is. Sose ért még hozzám, ugyanakkor mindig bókol és névnapomra vett egy orchideát. A minap pedig azt mondta velem álmodott,kérdeztem hogy ugyan mit, de azt válaszolta, hogy szégyelli ezt és hogy ő nem pedofil de egyszerűen mindig rám gondol és jól érzi magát velem. Nagyon kiakadtam és félreálltunk, mondtam neki, hogy ez nem normális dolog, de csak annyit mondott, hogy tudja jól és hogy maximálisan az ő hibája. Hazavezettem mert egy kicsit meg is vagyok fázva és 5 perce csöngetett és hozott nekem rengeteg vitamint, orrsprayt és 100-as zsepit. Annyira ledöbbentem, hogy csak annyit mondtam köszönöm és már rohant is. Neki 6 éve meghalt a neje, nekem pedig 3 éves párkapcsolatom van, a párom fel akarja képelni, de nekem muszáj levizsgáznom, oktatót nem hiszem, hogy kellene váltanom, ha már ennyi óránál járok.

Mit csinálnátok a helyemben? Pest 20l



2016. márc. 26. 13:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Vizsgán nem tud mit tenni. Ott lesz a vizsgabiztos. Neki csak akkor szabad közbeavatkoznia, ha veszélyes amit csinálsz (piroson átmennél, stb.), de akkor viszont ígyis úgyis bukta.
2016. márc. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Èn mondanám neki, hogy ezentúl a barátom is jön az órákra velem. És mond neki, hogy menni akarsz vizsgázni mert ha nem enged akkor leváltod.
2016. márc. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha a helyedben lennék kiíratnám magam vizsgára, ha szívózna az öreg, akkor bemennék az iskola vezetőjéhez és panaszt tennék.
2016. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mi az isten Kamionra vizsgázol, hogy 58 óránál jársz? Nálunk a normális 30 óra után megy vizsgázni az ember, fel is idegesítene ha ezzel menne az időm hogy tanuló autóval kóvályogjak... A többiről nem is beszélve.
2016. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Először is: Nem pedofil, mert nem vagy kisgyerek. Ha nem nyomul durván az öreg, levizsgáznék nála és kész.
2016. ápr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sebességváktáskor, ha lehet ne a távolabbi kárt fogd meg, az nem a váltó. 😅
2021. ápr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!